hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wielki powrót po latach. Na antenę Polsatu wraca hit z Krzysztofem Ibiszem

Sensacyjne wieści. O poranku ogłoszono, jakoby na antenę Polsatu po blisko dwudziestu latach powracał kultowy teleturniej z Krzysztofem Ibiszem. Portal podaje pierwsze szczegóły.

"Awantura o kasę" ma wrócić po latach, fot. AKPA
"Awantura o kasę" ma wrócić po latach, fot. AKPA

„Awantura o kasę” wraca do Polsatu?

Prowadzony przez Krzysztofa Ibisza teleturniej „Awantura o kasę” gościł na antenie Polsatu od 2002 do 2005 roku. Choć emitowano go tylko parę lat, podbił serca widzów i wielu z nich do dziś darzy go wielkim sentymentem. Nie brakuje osób, które wciąż marzą o jego powrocie na antenę. Sam gospodarz kultowego formatu przyznał parę lat temu, że „Awantura…” pod względem szans na reaktywację „jest numerem jeden”.

Pod tym względem „Awantura” jest numerem jeden. Myślę, że widzowie chętnie obejrzeliby ją w nowoczesnym studiu, może bez tego kręcącego się kółka z kategoriami pytań. Mam nadzieję, że wróci era teleturniejów

– mówił w 2021 roku Interii.

Nowe odcinki „Awantury o kasę”

Teraz pojawiły się zaskakujące wieści, jakoby Polsat planował reaktywację „Awantury o kasę”. Jak przekazał portal Pomponik, teleturniej wkrótce wróci na antenę z nowymi odcinkami. Dokładna data premiery nie jest znana. Jeżeli nagrania rozpoczęłyby się na dniach, a tak podaje wspomniany serwis, istnieje możliwość, że program zagości już w jesiennej ramówce.

A co z Krzysztofem Ibiszem? Fani oryginalnej „Awantury o kasę” nie muszą się martwić, bo według informacji Pomponika to właśnie on ma być prowadzącym. Prezenter niedawno zapewniał zresztą, że w jego opinii wspomniany format odnalazłby się świetnie i w dzisiejszych telewizyjnych realiach.

Kiedyś ta opowieść telewizyjna była troszkę inna, ale jeśli patrzę na moje teleturnieje, jak np. „Awantura o kasę” czy wcześniej „Życiowa szansa”, to tak naprawdę sądzę, że one z powodzeniem mogłyby być emitowane także dzisiaj. Oczywiście skończyły się, bo każdy już miał po trzysta odcinków, ale myślę, że gdyby one wróciły, znowu byłyby wielkimi hitami

– ocenił w rozmowie z Polsatem.

 

Oceń ten artykuł 6 1

Ogólna ocena Wielki powrót po latach. Na antenę Polsatu wraca hit z Krzysztofem Ibiszem to: 85% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.