Wiktoria Gąsiewska bez stanika. Aktorka śmiało odsłoniła biust

Wiktoria Gąsiewska po raz kolejny pokazała się w odważnym wydaniu, a internauci nie kryli swojego oczarowania. Gwiazda "Rodzinki.pl" wrzuciła do sieci kadr, który dość sporo odsłania...

Wiktoria Gąsiewska i Instagram

Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia, która zachwyca zarówno talentem, jak i urodą. Widzowie z pewnością pamiętają ją z ról w: „Rodzince.pl”, „Pierwszej miłości” czy ostatnio „Będzie dobrze, kochanie”. Prywatnie aktorka jest związana z Adamem Zdrójkowskim, z którym pracowała także na planie wspomnianej już „Rodzinki.pl”. Swój wolny czas młoda gwiazda poświęca m.in. na rozmaite projekty, a także na utrzymywaniu stałego kontaktu z fanami obserwującymi jej profile w mediach społecznościowych.

Ostatnio Instagram Wiktorii Gąsiewskiej zasilił kadr pochodzący z sesji zdjęciowej; wprawdzie Wiktoria reklamuje na nim nowy zapach perfum, ale uwagę internautów równie mocno przykuwa jej dość głęboki dekolt. Dodatkowo krótki top odsłania biust aktorki, zdradzając również, iż gwiazda pod koszulką nie ma stanika. Jak łatwo się domyślić, obok takiego kadru nie sposób przejść obojętnie!

Internauci pod wrażeniem wyglądu Wiktorii Gąsiewskiej

Zdjęcie, na którym Wiktoria Gąsiewska w subtelny sposób podkreśla swoje wdzięki, zostało dostrzeżone przez internautów, a ci nie odmówili sobie przyjemności skomplementowania bohaterki ujęcia, pisząc:

Gwiazdeczka, kocham cię Wikusia,

Masz przepiękne ciało, Wiktoria,

Idealnie wyglądasz,

Piękna kobieta.

Wiktoria Gąsiewska już niejednokrotnie zachwycała fanów różnymi wcieleniami; niedawno zaskoczyła swoją metamorfozą, stawiając na zmianę fryzury i ostrzejszy makijaż. Naszym zdaniem w każdym wydaniu Wiktoria wygląda fenomenalnie!

Odmieniona Wiktoria Gąsiewska! Gwiazda przeszła sporą metamorfozę!
Już jako mała dziewczynka zachwycała swoim talentem i urodą widzów zarówno telewizyjnych, jak i kinowych. Teraz internauci zachwalają Wiktorię Gąsiewską na profilach społecznościowych...

Oceń ten artykuł 7 15

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska bez stanika. Aktorka śmiało odsłoniła biust to: 31% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.
Komentarze