Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz razem na nowym nagraniu. Tak dali się ponieść zabawie! "Pięknie razem wyglądacie"

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram nowe nagranie, na którym znalazł się także jej chłopak - Jasper Sołtysiewicz! Zakochani zdawali się kompletnie zapomnieć o kamerze. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Wiktoria Gąsiewska i partner

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to związek, który od dawna należy już do przeszłości. Aktorzy występujący m.in. w serialu: „Rodzinka.pl” rozstali się w 2021 roku, a sama Wiktoria tak odniosła się do całej sprawy:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju, jak dorośli. (…) Z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.

Wiktoria Gąsiewska przerwała milczenie! Aktorka wydała oświadczenie, w którym potwierdziła plotki
Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy zabrała głos w sprawie związku z Adamem Zdrójkowskim. Po finale "Tańca z Gwiazdami" wybuchła medialna afera, bowiem aktorka była widziana na after party w towarzystwie innego mężczyzny. Teraz oficjalnie...

Z kim teraz spotyka się Wiktoria Gąsiewska? Nie jest już tajemnicą, że jej partner to Jasper Sołtysiewicz, który również jest mocno związany ze światem mediów. Młody aktor występuje m.in. w serialu: „Barwy szczęścia”, gdzie w jedną z ról wciela się także jego dziewczyna.

 

Od pewnego czasu Wiktoria Gąsiewska coraz chętniej dzieli się na Instagramie romantycznymi ujęciami i filmikami z chłopakiem. Tym razem 23-latka pokazała nagranie, na którym „pierwsze skrzypce” gra… miłość! Gąsiewska i Sołtysiewicz, będąc na jednym z wydarzeń, zajęli miejsca w specjalnej fotobudce, dzięki czemu otrzymali romantyczny filmik.

 

 

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz razem na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz podczas nagrania czuli się bardzo swobodnie: był taniec i „szybki buziak” - wszystko zostało uwiecznione na wspomnianym wideo. A jak na taki post aktorki znanej z takich produkcji, jak: „Kowalscy kontra Kowalscy” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt” zareagowali użytkownicy sieci? Oczywiście lawiną komplementów!

Ulala, jaka ładna para.

Piękni i młodzi.

Ależ Wy pięknie razem wyglądacie.

Ale słodziaki – można przeczytać pod filmikiem.

Wiktoria Gąsiewska należy do aktywnych użytkowniczek Instagrama, a jej konto to pewnego rodzaju charakterystyka gwiazdy. Praca, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia dodatkowe – wszystko to jest dokumentowane przez aktorkę, która pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Tych nie brakuje, ponieważ jej profil w sieci obserwuje już ponad milion użytkowników popularnej platformy! Należycie do tego grona?

 

Wiktoria Gąsiewska nago. Pokazała odważne zdjęcia prosto z wanny [FOTO]
Wiktoria Gąsiewska podzieliła się w sieci relacją z domowego zacisza. 23-letnia aktorka zaprosiła fanów do swojej łazienki i zrobiła sobie kilka zdjęć podczas kąpieli w wannie... Tak odpoczywa po całym dniu pracy.

Oceń ten artykuł 0 0