Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola są w związku? Aktorka rozwiała wątpliwości

W mediach aż huczy od plotek na temat relacji łączącej Wiktorię Gąsiewską i Wojtka Golę. Aktorka w końcu ujawniła, czy jest w związku z włodarzem Fame MMA. Tym samym rozwiała wątpliwości.

Wiktoria Gąsiewska – życie prywatne

Wiktoria Gąsiewska pod koniec ubiegłego roku rozstała się z aktorem Adamem Zdrójkowskim, z którym była związana przez kilka lat. Tuż po głośnym rozstaniu zaczęto plotkować na temat jej życia uczuciowego. Przez pewien czas aktorkę łączono z tancerzem Jakubem Lipowskim, którego poznała na planie "Tańca z Gwiazdami". Kilka miesięcy temu 23-latka przyznała jednak, że wciąż jest singielką.

Jeżeli tylko miałby na to ochotę, to nie ukrywałabym nikogo. Ale nie czułabym presji i potrzeby. Jeżeli druga osoba by nie chciała się gdzieś pokazać, to wiadomo, że bym nikogo nie zmuszała. Ale na razie nie mam takich pomysłów. To jest moje pierwsze lato od pięciu lat, kiedy jestem singielką 

– powiedziała portalowi JastrząbPost.

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola są parą?

Pod koniec wakacji w kolorowych portalach pojawiły się plotki, jakoby Wiktoria Gąsiewska zaczęła spotykać się z włodarzem federacji Fame MMA – Wojciechem Golą. 32-latek opublikował na Instagramie zdjęcie z bukietem róż, przy którym oznaczył profil aktorki.

Najlepsza pani fotograf

– dodał w podpisie.

Media niemal natychmiast zaczęły pytać zainteresowanych o łączącą ich relację. Wiktoria w rozmowie z magazynem "Party" nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła, że jest w związku z Wojtkiem. 23-latka ujawniał natomiast, w jaki sposób poznała się z Golą.

Z Wojtkiem poznaliśmy się na Speed Games, chcieliśmy poznać się lepiej, dlatego spotkaliśmy się w Warszawie 

– wyznała.

Wiktoria Gąsiewska komentuje relację z Wojtkiem Golą

Wiktoria Gąsiewska prowadzi obecnie kulisy "Tańca z Gwiazdami". Aktorka w rozmowie z portalem JastrząbPost stwierdziła, że chętnie zobaczyłaby 32-latka na widowni tanecznego programu.

Jeżeli Wojtek miałby ochotę przyjść na nasze show i zobaczyć jak to wygląda od kuchni, to jak najbardziej. Do mnie często przychodzą znajomi, przyjaciele, więc niech wpada

– powiedziała.

23-latka zabrała też głos w sprawie relacji z włodarzem federacji Fame MMA. Wiktoria wyznała, że nie zmieniła statusu związku i wciąż jest singielką.

Wojtek jest moim kumplem, moim znajomym, z którym ostatnio się poznaliśmy [...]. Mój stan się nie zmienił, jestem singielką, także tyle w tym temacie

– dodała, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Hanna Żudziewicz w zaawansowanej ciąży. Zdjęcia z klimatycznej sesji foto oczarowały internautów: "Śliczna mamusia"
Hanna Żudziewicz jest w ciąży! Zwyciężczyni minionej edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" i jej partner - tancerz Jacek Jeschke - wkrótce zostaną rodzicami. Niedawno piękna...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze