Wiktoria Gąsiewska kokietuje w sieci. Tak pozowała w dopasowanym body [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska stała się bohaterką nowych ujęć, jakie trafiły na Instagram. Sensualne kadry przedstawiają aktorkę pozującą w dopasowanym body. Jak gwiazda prezentowała się w takim wydaniu?

Wiktoria Gąsiewska na nowych zdjęciach

Wiktoria Gąsiewska to ambitna i przedsiębiorcza aktorka, która z jest aktywna na wielu obszarach. Co rusz informuje o nowych projektach, w których bierze udział, a każdy ruch gwiazdy jest doceniany przez internautów śledzących jej poczynania na Instagramie. Tych nie brakuje, ponieważ obecnie licznik „followersów” wskazuje zawrotną liczbę – to już ponad milion! Sama Gąsiewska dba o to, by nie pozostawiać ich bez informacji na temat tego, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Jej profil często oznaczany jest również przez innych użytkowników sieci, którzy współpracują z Wiktorią. Tak właśnie było w przypadku najnowszego wpisu opublikowanego przez fotografa Przemysława Maruszczyka. Na jego profilu pojawiła się galeria zdjęć ukazujących Wiktorię Gąsiewską jako modelkę. Gwiazda pozowała ubrana w jedynie w ciemne, dopasowane body.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Przemek (@przemek_maruszczyk)

Wiktoria Gąsiewska w roli modelki

Na wspomnianych fotografiach Wiktoria Gąsiewska została pokazana w dwóch odsłonach: "czarno-białej" i "kolorowej". Aktorka doskonale weszła w rolę modelki, stawiając na naturalność i „luz”.

To nie pierwszy raz, kiedy 23-latka pozowała przed obiektywem. Gąsiewska od czasu do czasu publikuje efekty jej pracy z różnymi fotografami, a każdy kadr otrzymuje lawinę komplementów. Gwiazda niejednokrotnie pozowała m.in. w bieliźnie lub w odważnych strojach.

Wiktoria Gąsiewska – filmy, seriale, programy

Wiktoria Gąsiewska zagrała w takich serialach, jak m.in.: „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl” czy „Kowalscy kontra Kowalscy”. Od 2016 roku wciela się rolę Oliwii w „Barwach szczęścia”. Co ciekawe, we wspomnianym projekcie można podziwiać także aktorski talent jej obecnego chłopaka: Jaspera Sołtysiewicza.

Wiktoria Gąsiewska chętnie działa także na innych „telewizyjnych polach”, biorąc udział w takich programach, jak: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Dance, dance, dance”. W drugim z wymienionych projektów wzięła udział ze swoim ówczesnym chłopakiem: Adamem Zdrójkowskim.

W ostatnim czasie aktorka wraz z Patrykiem Cybulskim współprowadziła kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Jak myślicie, czym jeszcze młoda gwiazda zachwyci swoich fanów?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wiktoria Gąsiewska(@wiktoria_gasiewska)

Wiktoria Gąsiewska chwyciła za mikrofon. Tak śpiewała na karaoke! Nagrani trafiło do sieci
Wiktoria Gąsiewska zaktualizowała swój profil na Instagramie, dodając nowe zdjęcia z młodszą siostrą. Wśród publikacji znalazło się też nagranie, na którym aktorka wykonuje...

Oceń ten artykuł 0 4