Wiktoria Gąsiewska nago!? Do sieci trafiły odważne fotografie aktorki

Wiktoria Gąsiewska zapozowała nago?! Młoda gwiazda rozgrzała swoich fanów, publikując w sieci zdjęcia prosto z leżaka! Na odważnych fotografiach aktorka sporo pokazała! Posypały się komentarze!

Wiktoria Gąsiewska podbija świat show-biznesu

Wiktoria Gąsiewska już od pewnego czasu podbija świat polskiego show-biznesu. Młoda aktorka coraz częściej widywana jest na ekranach także w roli prowadzącej. Aktualnie 22-latkę oglądać możemy między innymi w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie razem z Patrykiem Cebulskim prowadzi kulisy programu.

Gąsiewska może pochwalić się ogromnym gronem fanów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się jej życiu, chociażby poprzez Instagrama. Jej profil w tym serwisie obserwuje już ponad milion użytkowników!

Gąsiewska nago?!

22-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, regularnie wzbogacając swoją internetową galerię na Instagramie o coraz to nowsze posty. Teraz na jej profil trafiła seria słonecznych zdjęć z ogrodu. Aktorka pokazała między innymi swoje śniadanie oraz… siebie nago?! Gąsiewska podzieliła się kadrami prosto z leżaka, na którym leży topless! Nowe zdjęcia gwiazdy rozgrzały sieć!

Szczęśliwa. Słońce wyszło i dzień wolny się trafił.

Od publikacji nie minęło 15 minut, a pod zdjęciami już pojawiła się masa wirtualnych serduszek i komentarzy! Fani Gąsiewskiej obsypali ją prawdziwą lawiną miłych słów!

Piękna jak zawsze. Jesteś boginią

Piękna dziewczyna jak zawsze

Naturalnie piękna

Ideał

Czytaj także:

Wiktoria Gąsiewska w sportowym stroju. Tak rozciągała się przed kamerą! Internauci pod wrażeniem umiejętności gwiazdy [WIDEO]
Wiktoria Gąsiewska stawia na sport! Na jej Instagramie pojawił się krótki filmik prosto z treningu, na którym widać, jak odziana w sportowy strój aktorka rozciąga swoje ciało. Uwaga: nagranie...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska nago!? Do sieci trafiły odważne fotografie aktorki to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze