hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wiktoria Gąsiewska odsłania biust w efektownej sukni: "Pozazdrościć Ci takiej urody" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska wybrała się do Cannes, skąd na bieżąco zamieszcza materiały na Instagramie. Tam też pojawił się słoneczny kadr, na którym aktorka zapozowała w prześwitującej sukience.

Wiktoria Gąsiewska odsłania ciało

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej zrobiło się gorąco! Dodała zdjęcia ze swojego pobytu w Cannes, a jedno z nich szczególnie przypadło do gustu internautom. Aktorka znana chociażby z "Barw szczęścia" czy "Rodzinki.pl" zapozowała w zielonej sukni z ażurowej dzianiny, która podkreśliła jej figurę. Kadr ze słonecznej Francji spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony obserwujących. W stronę Wiktorii skierowano mnóstwo pochlebnych komentarzy:

Ona ma to coś
Pozazdrościć Ci takiej urody
Piękna
Jak cudnie

Wiktoria Gąsiewska – życie prywatne, Instagram

Wiktorię Gąsiewską widzowie mogą kojarzyć z roli Oliwki w "Barwach szczęścia" czy Agaty w "Rodzince.pl". Młoda gwiazda ma 24 lata, a już stawia śmiałe kroki w świecie szołbiznesu. Przez długi czas związana była z Adamem Zdrójkowskim, jej obecnym chłopakiem jest jednak Jasper Sołtysiewicz. Wspólne zdjęcia pary można z łatwością znaleźć na Instagramie – zarówno Wiktoria, jak i Jasper chętnie dzielą się kadrami, na których pozują we dwoje. Nie brakuje romantycznych ujęć z prywatnych wypadów, ale też fotografii ze ścianek na oficjalnych wydarzeniach związanych z życiem zawodowym aktorów.

Julia Pietrucha w wyzwolonym tańcu! Niewiele aktorek zdecydowałoby się na taką publikację: "Nie mogłam się powstrzymać" [WIDEO]
Julia Pietrucha jest obecna w mediach od lat. Aktorka, która w ostatnich latach poświęciła się muzyce, chętnie udziela się na Instagramie. Fani cenią ją za naturalność i szczerość. Ostatnio 34-latka opublikowała spontaniczny film, prezentując swój...

Oceń ten artykuł 5 12

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska odsłania biust w efektownej sukni: "Pozazdrościć Ci takiej urody" [FOTO] to: 29% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.