hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. W "sportowym" wydaniu zachwyca! [ZDJĘCIA]

Sportowy strój, rozwiany włos i delikatny uśmiech - tak Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się na swoim Instagramie! Piękna aktorka postanowiła zachęcić obserwatorów do aktywności fizycznej, a przy okazji zebrała mnóstwo komplementów. Dlaczego? To trzeba zobaczyć!

Wiktoria Gąsiewska – Instagram

Chociaż pogoda w ostatnim czasie nie była dla nas łaskawa, to Wiktorii Gąsiewskiej udało się złapać kilka promieni słońca! Aktorka znana m.in. z roli w takich serialach jak: „Rodzinka.pl”, „Pierwsza miłość” i „Barwy szczęścia” wrzuciła do sieci zdjęcia dokumentujące jej niedawną aktywność na świeżym powietrzu, a w opisie gwiazda zachęciła swoich obserwatorów do… wspólnego biegania! Wszystko w ramach akcji popularnej marki sportowej. Przy okazji 22-latka zaprezentowała się internautom w  wiosennym i naturalnym wydaniu! Nie zabrakło sportowego stroju w postaci wygodnej koszulki oraz spodenek odsłaniających zgrabne nogi.

„Jak można być aż tak fotogenicznym?”

Instagram Wiktorii Gąsiewskiej obserwuje ponad milion użytkowników sieci, więc nie dziwi istna lawina komplementów pod jej najnowszym postem. Iście „sportowa” odsłona ukochanej Adama Zdrójkowskiego bardzo spodobała się bowiem internautom, którzy nie omieszkali wspomnieć o tym w sekcji komentarzy:

Jaka Ty jesteś piękna,

Jak można być aż tak fotogenicznym?

Magia,

Patrzę i się zachwycam.

Wiktoria Gąsiewska należy do gwiazd aktywnie działających w sieci, stąd też jej instagramowa galeria fotografii pełna jest zdjęć przedstawiających aktorkę w przeróżnych odsłonach. A Wam, które fotki Wiktorii podobają się najbardziej?

Wyrazisty makijaż, hipnotyzujące spojrzenie. Wiktoria Gąsiewska zachwyca na nowych zdjęciach! "Petarda" - komentują fani
Wiktoria Gąsiewska znów to zrobiła! Instagram młodej gwiazdy zasiliły nowe zdjęcia, na których aktorka prezentuje swój wyrazisty look. Jest barwnie, żywiołowo i hipnotyzująco! "Petarda" -...

Oceń ten artykuł 7 2

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. W "sportowym" wydaniu zachwyca! [ZDJĘCIA] to: 77% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.