Wiktoria Gąsiewska odsłoniła ciało, prezentując niewielki tatuaż. Tak powitała jesień! "Jest ogień" [ZDJĘCIA]

Chociaż w kalendarzu jesień, to Wiktoria Gąsiewska niezmiennie czuje lato! Piękna aktorka opublikowała w sieci zdjęcia, na których łapie słoneczne promienie, pozując w sportowym stroju. Przy okazji odsłoniła również niewielki tatuaż, który zdobi jej ciało.

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Przed Wiktorią Gąsiewską pracowita jesień! Zdolna aktorka bierze udział w wielu przedsięwzięciach, pokazując się m.in. na planach seriali, deskach teatralnych czy za kulisami programu: „Taniec z Gwiazdami”. Mimo wielu obowiązków zawodowych Gąsiewska – znana z takich produkcji, jak: „Barwy szczęścia” czy „Kowalscy kontra Kowalscy” – nie zapomina o fanach! Tych nie brakuje, gdyż jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion obserwujących. To właśnie z nimi 23-latka dzieli się swoimi radościami i smutkami, a także codziennością, w której prym wiedzie aktywność fizyczna! Wiktoria Gąsiewska należy bowiem do grona gwiazd, które zachęcają do ruchu – także na świeżym powietrzu. W miniony weekend aktorka wybrała się więc na łono natury, a krótką relację – w postaci fotografii – zamieściła w mediach społecznościowych. Na moment korzystania z pięknego początku jesieni Gąsiewska porzuciła sceniczny look, stawiając na sportowy komplet i czapkę z daszkiem. Wspomniany strój podkreślił nie tylko zgrabną sylwetkę bohaterki ujęć, ale też odsłonił niewielki tatuaż znajdujący się na plecach – tuż przy ramieniu.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared byWiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska)

Wiktoria Gąsiewska „na sportowo”

Wiktoria Gąsiewska w każdym wydaniu skrada serca internetowej publiczności i nie inaczej było tym razem – pod postem królowały komplementy!

Wiki, Ty promieniejesz!

Jesteś niesamowicie piękna.

Widzę, że nawet w jesiennej szacie potrafisz znaleźć odrobinę słońca.

Jest ogień!

Gąsiewska zebrała również mnóstwo wirtualnych „serduszek”, które również są wyrazem sympatii ze strony internautów – licznik przekroczył 24 tysiące kliknięć!

Wiktoria Gąsiewska – filmy, seriale i programy

Wiktoria Gąsiewska niejednokrotnie udowadniała, że zarówno przed kamerą, jak i przed obiektywem aparatu czuje się bardzo swobodnie. Swoją przygodę „na dużym ekranie” rozpoczęła rolą w filmie: „Jasminium”, a następnie pojawiła się w takich serialach, jak: „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw” oraz „Przyjaciółki”.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared byWiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska)

Obecnie Wiktorię Gąsiewską można oglądać także w najnowszym sezonie show: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie razem z Patrykiem Cybulskim zdradzają kulisy programu. Czym jeszcze nas zaskoczy? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared byWiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska)

Łukasz Płoszajski szczerze o "Tańcu z Gwiazdami". Aktor wróci do programu?
Łukasz Płoszajski jako pierwszy pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami". Teraz aktor znów zabrał głos na temat udziału w tanecznym show. 44-latek zdradził, że ma pewien plan na...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze