Wiktoria Gąsiewska podnosi ciśnienie. Tak pozuje w obłędnym bikini! "Hot" - komentują internauci [ZDJĘCIE]

Gotowi na lato? Bo Wiktoria Gąsiewska tak! Na Instagram właśnie trafiło nowe zdjęcie pięknej aktorki, która prezentuje swoje wdzięki, pozując w bikini. Pod kadrem prosto z basenu posypały się komplementy!

Wiktoria Gąsiewska w bikini – Instagram

Gwiazdy poczuły powiew lata! Chociaż pierwsza połowa czerwca pogodowo była dość kapryśna, to nie przeszkodziło to „znanym i lubianym” w zażywaniu iście wakacyjnego relaksu. Zdjęciami w strojach kąpielowych podzieliły się niedawno m.in.: Kaja Paschalska, Adrianna Biedrzyńska czy Wiktoria Gąsiewska. Ta ostatnia dodała do swojej galerii na Instagramie kadr, który szybko zwrócił uwagę internetowej publiczności. Młoda aktorka – znana m.in. z wystąpień w „Rodzince.pl” i „Barwach szczęścia” zaprezentowała się bowiem w bikini, a migawka aparatu zatrzymała moment, w którym Gąsiewska relaksuje się w wodzie. Efekt? Zobaczcie sami!

 

Wiktoria Gąsiewska na wakacjach

Wiktoria Gąsiewska zgromadziła w sieci spore grono internautów śledzących jej poczynania w sieci – obecnie jest to już ponad milion obserwujących, a liczba ta wciąż pnie się w górę! Nic więc dziwnego, że miejsce pozostawione na komentarze w mig wypełniło się komplementami skierowanymi w stronę bohaterki ujęcia:

Piękna.

Super fotka.

Mega sexi.

Hot – naturalna piękność!

Dobrego wypoczynku i jak najwięcej energii na przyszłość.

Sama aktorka przyznała w opisie, że właśnie w taki sposób „ładuje baterie”. Z instagramowych relacji gwiazdy wynika, iż obecnie – wraz z rodziną – wypoczywa w jednym z zagranicznych kurortów. A jakie są Wasze propozycje na czerwcowy relaks?

Wiktoria Gąsiewska rozgrzewa sieć w bieliźnie. Fani: "Zmysłowe cudo" [FOTO]
Młoda celebrytka zapozowała przed obiektywem w bieliźnianym topie zdobionym delikatną koronką. Zmysłowa sesja zdjęciowa zauroczyła internautów. "Super klimacik", "Sztos" - wskazują wielbiciele urody...

Oceń ten artykuł 0 9
Komentarze