Wiktoria Gąsiewska pozuje w bieliźnie i odsłania biust. Trudno oderwać wzrok [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska jest coraz odważniejsza w odsłanianiu ciała. 23-letnia aktorka chętnie pozuje przed obiektywem aparatu, śmiało prezentując przy tym zgrabną figurę. Efekty jej nowej sesji zdjęciowej są spektakularne.

Wiktoria Gąsiewska w bieliźnie

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. 23-latka jest nie tylko wziętą aktorką, ale też chętnie udziela się jako modelka. Regularnie bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych, których efektami chwali się później na swoim obserwowanym przez ponad milion osób profilu na Instagramie.

Gwiazda seriali „Rodzinka.pl” i „Barwy szczęścia” jakiś czas temu zapozowała fotografowi Przemysławowi Maruszczykowi. Przed jego obiektywem odsłoniła więcej niż kiedykolwiek. Na większości fotografii ma na sobie niewiele więcej niż bieliznę. Uwagę przykuwa jednak nie tylko fenomenalna figura, ale przede wszystkim magnetyzujące spojrzenie modelki. Wiktoria Gąsiewska wie, jak pozować do zdjęć, by nie dało się oderwać od nich wzroku.

Nigdy podczas jednej sesji nie udało mi się złapać tylu dobrych kadrów

– przyznaje autor sesji.

fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska – role

Wiktoria Gąsiewska w branży aktorskiej obecna jest od najmłodszych lat. Na małym ekranie debiutowała w 2005 roku niewielką rolą w „Na dobre i na złe”. Rok później zagrała w swoim pierwszym filmie – „Jasminum” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Grała też m. in. u Andrzeja Wajdy i u Jerzego Hoffmana. Największą popularność przyniosły jej role w serialach: „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Kowalscy kontra Kowalscy”. Ostatnio natomiast mogliśmy oglądać ją m. in. w „Papierach na szczęście” czy „Krime Story. Love Story”.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze