Wiktoria Gąsiewska przeszła śmiałą metamorfozę. W krótkich, czarnych włosach jest nie do poznania!

Wiktoria Gąsiewska w krótkich, ciemnych włosach wygląda jak inna osoba. Metamorfoza aktorki "Barw szczęścia" i nowego serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" robi duże wrażenie!

Wiktoria Gąsiewska przeszła śmiałą metamorfozę

Wiktoria Gąsiewska to aktorka, którą szeroka publiczność poznała dzięki serialowi „Rodzina zastępcza”. W późniejszych latach zaczęła grać w kolejnych popularnych produkcjach – „Barwach szczęścia” czy „Rodzince.pl”. 22-latkę, która należy dziś do grona najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, wkrótce będziemy mogli oglądać również w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Gąsiewska występuje w nim u boku Kuby Zdrójkowskiego, brata bliźniaka swojego chłopaka.

22-letnia obecnie gwiazda dorastała na oczach widzów. Pomimo upływu lat, pod względem fizycznym Gąsiewska niewiele się zmieniła. Młoda gwiazda stawia na naturalność. Od lat jest wierna własnemu kolorowi włosów, często pokazuje się też w naturalnych falach. Na pewne szaleństwa i eksperymenty z wizerunkiem chętnie pozwala sobie jednak na planach sesji zdjęciowych. Jej ostatnia metamorfoza robi szczególne wrażenie.

Wiktoria Gąsiewska w krótkich, ciemnych włosach

Wiktoria Gąsiewska często uczestniczy w sesjach zdjęciowych, których efektami chwali się później na swoim obserwowanym przez niemal milion osób profilu na Instagramie. Na potrzeby niedawnych zdjęć przeszła spektakularną metamorfozę. Przed obiektywem aparatu zapozowała bowiem w krótkich, ciemnych włosach. W takim wydaniu wygląda jak inna osoba!

Oceń ten artykuł 11 108

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska przeszła śmiałą metamorfozę. W krótkich, czarnych włosach jest nie do poznania! to: 9% / 100%, uzyskana z: 119 głosów.
Komentarze