Wiktoria Gąsiewska spotyka się z Wojciechem Golą? 23-latka zabrała głos

Wiktoria Gąsiewska i Wojciech Gola są parą? Media plotkarskie żyją plotkami na temat domniemanego romansu 23-letniej gwiazdy i 32-letniego włodarza Fame MMA. Aktorka w końcu po raz pierwszy zabrała w tej sprawie głos.

Wiktoria Gąsiewska była z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska w przeszłości przez wiele lat związana była z aktorem Adamem Zdrójkowskim, z którym grała m. in. w serialu „Rodzinka.pl”. Para rozstała się pod koniec ubiegłego roku, co odbiło się niezwykle szerokim echem w mediach. Tuż po rozstaniu Wiktorię Gąsiewską zaczęto łączyć z innymi mężczyznami, m. in. z tancerzem Jakubem Lipowskim, którego poznała na planie programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jeszcze kilka miesięcy temu 23-latka zapewniała jednak, że pozostaje singielką.

Jeżeli tylko miałby na to ochotę, to nie ukrywałabym nikogo. Ale nie czułabym presji i potrzeby. Jeżeli druga osoba by nie chciała się gdzieś pokazać, to wiadomo, że bym nikogo nie zmuszała. Ale na razie nie mam takich pomysłów. To jest moje pierwsze lato od pięciu lat, kiedy jestem singielką

– mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Wiktoria Gąsiewska i Wojciech Gola są parą?

Pod koniec wakacji zaczęto plotkować, jakoby Wiktoria Gąsiewska miała zacząć spotykać się z Wojtkiem Golą – byłym uczestnikiem show „Warsaw Shore” i włodarzem federacji Fame MMA. Wszystko przez jeden z wpisów 32-latka na Instagramie. Gola, publikując zdjęcie, na którym pozuje z ogromnym bukietem róż, oznaczył profil Wiktorii i napisał:

Najlepsza pani fotograf

Fani i media od razu zaczęli dopytywać zainteresowanych o łączącą ich relację. Wojtek w rozmowie z magazynem „Party” powiedział enigmatycznie:

Wiktoria uwielbia kwiaty, a ja lubię dawać kwiaty. Ogólnie o życiu prywatnym nie chciałbym rozmawiać. Nie zawsze musi być okazja, żeby dawać kwiaty

Wkrótce ostatnie plotki skomentowała także Wiktoria. W rozmowie z tym samym medium potwierdziła słowa współwłaściciela Fame MMA.

To były kwiaty bez okazji. Też powiedziałam „wow”, jak zobaczyłam bukiet, bo, szczerze mówiąc, pierwszy raz taki dostałam 

– wyznała.

23-latka nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła doniesieniom o związku z Wojciechem Golą, ale ujawniła, jak się poznali. Doszło do tego podczas wydarzenia Speed Games. Wiktoria wyjaśniła, że tego typu eventy to świetna okazja, by bliżej poznać się z innymi osobami z branży. Dlatego też ona i Wojtek zdecydowali się na kolejne spotkanie.

Z Wojtkiem poznaliśmy się na Speed Games, chcieliśmy poznać się lepiej, dlatego spotkaliśmy się w Warszawie

– powiedziała „Party”.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze