Wiktoria Gąsiewska w bikini. Z odsłoniętym ciałem podziwiała zachód słońca [WIDEO]

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej wciąż trwa lato! 24-latka opublikowała zdjęcia, na których pokazała się w bikini. W takim kostiumie podziwiała zachód słońca.

Wiktoria Gąsiewska w bikini podziwia zachód słońca

W kalendarzu już niemal jesień, a pogoda nadal nas rozpieszcza. Widać to również na Instagramie. Wśród celebrytów, którzy nadal publikują iście wakacyjne treści jest Wiktoria Gąsiewska. Aktorka postanowiła odpocząć nieco od codziennych obowiązków i naładować baterie w niezwykłej scenerii.

24-latka opublikowała na Instagramie kadry, na których pokazała się ze swoim partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. Zakochani skusili się na odrobinę wodnego szaleństwa. Para podziwiała zachód słońca na środku jezioraOboje skorzystali także z pięknej pogody i założyli na siebie stroje kąpielowe.

Błogo. Na ostatnim zdjęciu są też kapitanowie tego „statku” – napisała krótko.

Wiktoria Gąsiewska - kariera

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Obecnie wciela się w postać Oliwki w „Barwach szczęścia”. Fani seriali na bieżąco widzieli, jak rozwija swój talent. Na planie filmowym pojawiała się już jako kilkuletnia dziewczynka. Mogliśmy oglądać ją w „Rodzinie zastępczej”, a potem w „Rodzince.pl”.

Na przestrzeni lat nie tylko przyglądaliśmy się, jak aktorka szlifuje swoje umiejętności, ale także z dziecka zmienia się w dorosłą kobietę. Obecnie 24-latka uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich celebrytek. Pracuje nie tylko przed kamerami, ale również jako modelka. Na Instagramie publikuje efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Wyraźnie widać, że obiektyw aparatu ją kocha!

Tak odważnej kreacji Izabella Krzan dawno nie miała. Internauci nie wiedzą, gdzie podziać wzrok: "Milion dolarów" [WIDEO]
Izabella Krzan nie przestaje zachwycać swoją urodą! Prezenterka telewizyjna pokazała się w kreacji z bardzo głębokim rozcięciem. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku. "Olśniewająco" - piszą w komentarzach.

Oceń ten artykuł 0 5