Wiktoria Gąsiewska w dopasowanej kreacji. Odpowiedziała na komentarz o... ciąży! [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska należy do grona gwiazd cieszących się sporym zainteresowaniem m.in. na Instagramie. Nic dziwnego, że każda nowa publikacja gwiazdy jest chętnie komentowana przez internautów i nie inaczej było tym razem. W pewnym momencie sama aktorka dostrzegła komentarz sugerujący, że Wiktoria jest w ciąży... Jak zareagowała?

Wiktoria Gąsiewska pozdrawia z Barcelony

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać do… Barcelony? Właśnie taki pomysł mógł narodzić się w głowach Wiktorii Gąsiewskiej i jej młodszej siostry – Nicoli. Panie spakowały więc walizki i wyruszyły w podróż, zabierając ze sobą także… internautów! Wszystko dzięki mediom społecznościowym, w których znalazło się mnóstwo „pocztówek z wyjazdu”.

Zdjęcia i filmiki cieszą oko użytkowników sieci, których na instagramowym profilu Wiktorii nie brakuje – obecnie jej konto obserwuje już ponad milion osób! To właśnie ich oczom ukazały się nowe posty zdradzające, jak siostry spędzały czas podczas wycieczki. Wiktoria Gąsiewska przy okazji zaprezentowała się w nieco luźniejszym, ale niezwykle modnym wydaniu. Wieczorowe kreacje zamieniła na mniej formalny ubiór. Tym razem zdecydowała się m.in. na różową, dopasowaną sukienkę, w której wyglądała fantastycznie! Co ciekawe, wygląd bohaterki wspomnianych ujęć został wnikliwie przeanalizowany przez niektóre osoby. W efekcie pojawiły się dość zaskakujące wnioski…

Wiktoria Gąsiewska odpowiada na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska dba o kontakt z internautami, chętnie odpowiadając na ich komentarze. Uwagę aktorki znanej z takich produkcji, jak m.in.: „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „Papiery na szczęście” czy „Kowalscy kontra Kowalscy” w szczególności zwróciło krótkie zdanie. Jedna z użytkowniczek sieci napisała bowiem:

Jesteś w ciąży.

Wiktoria nie tylko dostrzegła wspomniany wpis, ale postanowiła też na niego odpowiedzieć!

Nie, lubię sobie dobrze zjeść – skwitowała krótko.

Zdecydowaną większość wpisów pod najnowszą galerią zdjęć Wiktorii Gąsiewskiej stanowią komplementy oraz miłe słowa skierowane w stronę gwiazdy:

Petarda.

Idealnie.

Pięknie wyglądasz.

Bardzo ładnie Pani w tym kolorze.

Przeglądając kadry opublikowane przez Wiktorię Gąsiewską, niemal od razu można poczuć wakacyjny klimat! To kto ma już plany na urlop?

Gąsiewska pokazała, co jej chłopak udostępnił w sieci. Jasper Sołtysiewicz wrzucił żartobliwy wpis o ich związku!
Wiktoria Gąsiewska od pewnego czasu nie jest już singielką. Jej serce skradł przystojny Jasper Sołtysiewicz, którego dobrze znają widzowie serialu: "Barwy szczęścia". Ostatnio na instagramowej relacji...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska w dopasowanej kreacji. Odpowiedziała na komentarz o... ciąży! [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.