Wiktoria Gąsiewska w klimatycznej sesji zdjęciowej. "Naturalna, piękna kobieta" [ZDJĘCIA]

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej - który śledzi już ponad milion internautów - trafiły zdjęcia wykonane podczas jednej z sesji zdjęciowych. Wspomniane fotografie szybko dostrzegli czujni internauci, a w komentarzach posypały się komplementy! "Naturalna, piękna kobieta" - brzmi jedna z pozostawionych wypowiedzi..

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska dba o to, by na jej Instagramie sporo się działo! Piękna aktorka, doskonale znana widzom takich seriali jak: „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Kowalscy kontra Kowalscy” często serwuje swoim obserwatorom kadry, prezentując się w rozmaitych wydaniach. Niedawno 22-letnia gwiazda postanowiła podzielić się z fanami kolejną porcją fotografii, na których olśniewa wyglądem.

Wspomniane zdjęcia – utrzymane w odcieniach czerni i bieli – przedstawiają Gąsiewską korzystającą z promieni słonecznych. Klimatyczna sesja fotograficzna bardzo spodobała się internautom śledzącym poczynania Wiktorii w mediach społecznościowych. Dowód? Mnóstwo komplementów w komentarzach i licznik wirtualnych „serduszek”, który wciąż rośnie!

„Wspaniale wyglądasz”

Pod najnowszym postem Wiktorii Gąsiewskiej szybko zaroiło się od wypowiedzi internautów, którzy nie szczędzili aktorce wielu pochlebnych słów:

Śliczna!

Cudo,

Piękna,

Wspaniale wyglądasz,

Naturalna, piękna kobieta.

Świat mediów społecznościowych zdążył nas już przyzwyczaić do wielu treści, które pozostają w pamięci odbiorców jedynie przez chwilę. Jak widać, Wiktoria Gąsiewska doskonale wie, jak obejść tę niepisaną zasadę: o jej postach nie sposób zapomnieć jeszcze przez długi czas! Jak myślicie, czym zachwyci użytkowników sieci następnym razem?

Wiktoria Gąsiewska eksponuje zgrabną sylwetkę na tle zachodzącego słońca. Magiczne kadry oczarowały internautów!
Szukacie iście wakacyjnych klimatów, najlepiej bez wychodzenia z domu? Koniecznie sprawdźcie instagramowy profil Wiktorii Gąsiewskiej! Młoda gwiazda właśnie wrzuciła kolejną porcję letnich fotek, na...

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska w klimatycznej sesji zdjęciowej. "Naturalna, piękna kobieta" [ZDJĘCIA] to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.