Wiktoria Gąsiewska w koronkowej bieliźnie. Fanom opadły szczęki. "Co za ogień!" [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska takiej sesji jeszcze nie miała. Piękna aktorka seriali "Rodzinka.pl" i "Kowalscy kontra Kowalscy" wystąpiła przed obiektywem aparatu jedynie w koronkowej bieliźnie i kusej mini. "Po prostu wow!" - komentują onieśmieleni internauci.

Wiktoria Gąsiewska zachwyca na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska występuje przed kamerą od najmłodszych lat. Rozpoznawalność przyniósł jej serial „Rodzina zastępcza”. Kolejną ważną rolą była dla niej ta w „Rodzince.pl”. Dzięki występom w produkcji Telewizji Polskiej jej kariera nabrała jeszcze większego tempa. 22-letnia obecnie aktorka dojrzewała i zmieniała się na oczach widzów. Dziś jest już dorosłą, świadomą swoich atutów kobietą. Kolejne sesje zdjęciowe, w których bierze udział, coraz bardziej zaskakują jej fanów.

Wiktoria Gąsiewska nie tylko rozwija karierę aktorską i występuje jako prezenterka telewizyjna, ale też spełnia się jako fotomodelka. 22-latka aktywnie udziela się w sieci, gdzie często dzieli się efektami swoich kolejnych sesji. Prowadzi własny profil na Instagramie, który obserwuje już przeszło milion osób. Wśród nich nie brakuje amatorów zjawiskowej urody gwiazdy serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Obiektyw kocha Wiktorię Gąsiewską. Za każdym razem, gdy piękna aktorka publikuje w sieci swoje nowe zdjęcia, internauci rozpływają się nad jej urodą. Nie inaczej było tym razem. Gdy młodziutka gwiazda pokazała się obserwatorom w koronkowej bieliźnie i kusej mini, zachwytom znowu nie było końca. Zmysłowe kadry powaliły jej fanów na kolana.

Koniecznie musisz zostać ambasadorką Chanel No. 5, a Bernard Arnault, prezes grupy LVMH, już powinien klęczeć przed tobą z kontraktem w zębach

– stwierdził nawet z uznaniem jeden z komentujących.

Inni także nie szczędzili Wiktorii Gąsiewskiej miłych słów.

Co za ogień!

Po prostu wow!

Sexy!

Przepiękna

Świetne zdjęcia 

– ocenili zgodnie.

Oceń ten artykuł 42 144

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska w koronkowej bieliźnie. Fanom opadły szczęki. "Co za ogień!" [ZDJĘCIA] to: 22% / 100%, uzyskana z: 186 głosów.
Komentarze