hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wpadka Marcina Prokopa w "Dzień dobry TVN". Wellman nie mogła opanować śmiechu

Poniedziałkowe wydanie "Dzień dobry TVN" nie obyło się bez wpadki. Marcin Prokop przez przypadek porwał marynarkę. Dorota Wellman po chwili ogłosiła to widzom i wybuchła śmiechem.

Poniedziałkowe "Dzień dobry TVN" z wpadką Marcina Prokopa

Dorota Wellman i Marcin Prokop powitali w poniedziałkowy poranek widzów "Dzień dobry TVN". Początkowo lubiana para gospodarzy prowadziła show bez zastrzeżeń, jednak po kilkunastu minutach stało się coś, co wywołało uśmiech nie tylko na twarzy widzów, ale i samej Wellman.

Na antenie doszło bowiem do kolejnej wpadki, czyli nieodłącznego elementu programów realizowanych na żywo. Tym razem jej bohaterem okazał się Marcin Prokop, który postanowił zaprezentować widzom popisy taneczne.

Marcin Prokop "zatańczył" w studiu i porwał marynarkę

Mateusz Hładki przyszedł do studia, aby przedstawić najciekawsze wydarzenia z polskiego i zagranicznego show-biznesu. Jednym z poruszonych przez niego tematów było 50-lecie hip-hopu. Marcin Prokop zachęcony przez dziennikarza zdecydował się zademonstrować swoją osobliwą interpretację breakdance'u.

To był najbardziej cringe'owy [ang. żenujący - przyp. red.] moment w telewizji śniadaniowej, jaki kiedykolwiek przeżyłem [...]. Zróbcie trochę miejsca z deka, bo zaraz będę tańczył break'a

– zapowiedział i po chwili przeturlał się po podłodze.

"Taniec" prowadzącego nie obył się bez strat w garderobie, ponieważ Prokop porwał marynarkę. Zauważyła to Dorota Wellman, która nie mogła opanować śmiechu. Prezenterka zażartowała również ze swojego telewizyjnego partnera.

Chciałam powiedzieć, że od tego breakdance'u marynarka mu się porwała

– powiedziała do widzów.

Przypomnijmy, że "Dzień dobry TVN" można teraz oglądać codziennie od 7:45 do 11:30. Po zmianach w gronie gospodarzy porannego show pozostały trzy pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Niewykluczone, że wkrótce dołączy do nich czwarty duet.

Marcin Prokop i Dorota Wellman w "Dzień dobry TVN", fot. Bartosz Krupa/TVN

Oceń ten artykuł 0 0