Wtargnął do przedszkola, zabił 3 osoby. Tragedia w Chinach

Nożownik zaatakował dzisiaj rano w jednym z chińskich przedszkoli. W wyniku zdarzenia 3 osoby nie żyją, a kilkoro zostało rannych. Trwają poszukiwania sprawcy, który został zidentyfikowany.

Dramatyczny poranek

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, 3 sierpnia. Jak podaje RMF24, do jednego z przedszkoli w Chinach, dokładniej w prowincji Jiangxi, w powiecie Anfu, wtargnął mężczyzna i zaatakował. W wyniku ataku zginęły co najmniej trzy osoby, a sześć zostało rannych. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia i teraz poszukuje go policja, która dokonała wstępnej identyfikacji – to 48-letni mieszkaniec powiatu Anfu. Służby nie podały dokładnej informacji na temat ofiar. Nie wiadomo więc oficjalnie czy ucierpiały dzieci, czy osoby dorosłe.

Przestępstwa w Chinach

Mimo że w Chinach zdarzają się tego typu brutalne napaści, w porównaniu z innymi krajami okazują się rzadkie. Jest to efektem kontroli obywateli przez służby. Ostatnie lata pokazały jednak, że napaści się zdarzają, a co gorsze – często ich ofiarami są dzieci. Sprawcy takich napaści zwykle okazują się osobami z problemami psychicznymi, a do ataków używają noży lub siekier, ponieważ w Chinach trudno uzyskać broń palną.

Zmarł słynny dziecięcy aktor. Tadeusz Wiśniewski nie żyje
Nie żyje Tadeusz Wiśniewski, polski aktor, który jako dziecko wystąpił m. in. w filmie "Mój stary" - podał na swojej stronie filmpolski.pl. "Będzie go nam bardzo brakowało" - żegna...

Zmarła Nichelle Nichols. Fani uwielbiali ją z rolę porucznik Uhary w "Star Trek"
Nichelle Nichols zmarła w wieku 89 lat. Szerszej publiczności była znana głównie jako porucznik Uhara z serialu telewizyjnego "Star Trek". O śmierci aktorki poinformował jej syn.

Wziął łyk napoju, nie zauważył pszczoły. Nie żyje
Użądlenie pszczoły może być śmiertelne. Tak niestety było w przypadku mężczyzny z Prudnika, który 25 lipca sięgnął po napój i nie zauważył w nim pszczoły.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze