Wyciekła nowa piosenka Dody!

Piosenka, która trafiła do sieci, miała znaleźć się na trzecim albumie Dody. Jednak o kolejnej solowej płycie wokalistki wciąż nic nie wiadomo. Posłuchaj, jak brzmi "Lions"!

Doda ostatnio powróciła na scenę muzyczną wraz z zespołem Virgin, z którym grała w latach 2000-2007. Wspólnie wydali album "CHONI", z których pochodzą single "Niebezpieczna Kobieta", "Kopiuj-wklej", czy "Sens". Tym samym Doda zakończyła swoją karierę jako wokalistka pop i powróciła do rockowych korzeni.

Powrót okazuje się nie taki prosty, bo do sieci wyciekła piosenka, która miała znaleźć się na trzecim solowym krążku artystki. Przypomnijmy, że fani popowej Dody czekają na album od 2013 roku. Trzecią płytę zapowiadały takie nagrania, jak "High Life" napisane we współpracy z Anią Dąbrowską czy "Riotka". Piosenkarka ostatecznie jednak nie zdecydowała się wydać albumu, a wszystko z powodu braku zrozumienia ze strony wytwórni, która nie chciała odpowiedzieć na prośby fanów, by Doda mogła wydać bardziej rockową kompozycję. Nie wiadomo, czy trzeci krążek w ogóle się ukaże. Ci, którym brakuje Dody w solowym wydaniu, mogą się pocieszyć nowością w postaci "Lions", które wyciekło do sieci.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Wyciekła nowa piosenka Dody! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.