Wyjątkowe prezenty w Lidlu. Tej okazji nie można przegapić

Tuż przed nachodzącymi Mikołajkami warto zajrzeć do Lidla. Sieć przygotowała wyjątkową ofertę, którą objęto mnóstwo doskonałych na prezent zabawek. Teraz część z nich możemy dostać za półdarmo, bo aż 50% taniej.

Lidlpromocja na Mikołajki

Z okazji nadchodzących Mikołajek sieć Lidl Polska przygotowała specjalną akcję promocyjną na gry i zabawki. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w mikołajkowe czy nawet bożonarodzeniowe prezenty i dzięki 50-procentowemu rabatowi nieco odciążyć domowy budżet. Wyprzedaż rozpoczęła się w poniedziałek 28 listopada i potrwa do soboty 3 grudnia – wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Zasady promocji są proste – jeśli zdecydujemy się na kupno dwóch produktów, jeden z nich (tańszy) zostanie przeceniony aż o 50%. Jest w czym wybierać, bo ofertą objęto lalki, figurki, pluszaki, kolejki, samochodziki czy gry planszowe. Wśród objętych promocją produktów znajdziemy m. in. klocki Lego (od 39,99 zł/zestaw), drewniany zestaw ulic z pojazdami Playtive (139 zł/zestaw), lalki Fashion Doll (79,90 zł/zestaw) czy kolekcję 10 klasycznych gier planszowych w drewnianym pudełku (119 zl/zestaw).

fot. shutterstock.com

Gratisowe środy w Lidlu

Promocja na prezenty potrwa do końca tygodnia, tymczasem w środę w Lidlu będzie można skorzystać z innej niezwykle kuszącej okazji. Do sklepów powraca akcja Gratisowe środy, która oznacza kolejną szansę na zaoszczędzenie pieniędzy. Obowiązującą tylko przez jeden dzień promocją objęto tym razem ser gouda w kawałku 400 g marki Pilos.

Aby skorzystać z oferty, należy aktywować odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus. Wówczas, dzięki promocji 1+1 gratis, za dwa opakowania zapłacimy tak jak za jedno. Podczas gdy regularna cena wspomnianego produktu to 11,99 zł, po skorzystaniu z rabatu będzie ona wynosić jedynie 5,99 zł.

Oceń ten artykuł 0 0