Young Leosia wyglądała w młodości zupełnie inaczej! Nie miała wtedy różowych włosów [WIDEO]

Young Leosia od kilku miesięcy zdobywa szczyty popularności. Kilka dni temu premierę miał jej debiutancki album pt. „Hulanki”. Wiele osób zastanawia się, jak w przeszłości wyglądała 23-letnia raperka. W sieci popularność zdobywa obecnie teledysk, w którym piosenkarka pojawiła się, gdy dopiero zaczynała karierę muzyczną!

Young Leosia to jedna z najpopularniejszych artystek

Young Leosia, a właściwie Sara Leokadia Sudoł, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. 23-letnia raperka dała się poznać szerszej publiczności kilka miesięcy temu, gdy wydała singiel o tytule „Szklanki”. Utwór zyskał tak ogromny rozgłos, że pokrył się dwukrotną platynową płytą. Dwa tygodnie temu premierę miał jej debiutancki album pt. „Hulanki”. To nie wszystko, bo Leosia zagrała też główną rolę w teledysku do hitu Maty pt. „Kiss cam (podryw roku)”.

Young Leosia w młodości

Young Leosia zaczęła zyskiwać fanów, gdy podjęła współpracę z Żabsonem. Jak możemy się dowiedzieć, jej kariera zaczęła się jednak znacznie wcześniej. Prawie 6 lat temu, w wieku 17 lat, artystka wystąpiła gościnnie w utworze „List”, który stworzyli Krupson i Sor Słowak. Jak możemy zobaczyć w muzycznym klipie, Sara Sudoł nie miała wtedy jeszcze charakterystycznych różowych włosów. Dopiero kilka lat później postawiła na bardziej odważny wizerunek.

Young Leosia przez wiele lat była didżejką w wielu znanych klubach. Swoje pierwsze piosenki nagrywała jeszcze w 2015 roku, wtedy pod pseudonimem artystycznym Sara. Ukończyła Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i zdała państwowy egzamin z realizacji dźwięku. Spory rozgłos przyniósł jej singiel „ULALA”, który raperka nagrała wspólnie z Żabsonem, Beteo i Borrucim. Uważacie, że Young Leosia już wcześniej miała spore możliwości wokalne?

Young Leosia otwarcie o swoim życiu i karierze. "Jestem przykładem dla innych"
Young Leosia, obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, zasiadła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarzowi zdradziła m.in. kilka szczegółów dotyczących swojego życia...

Oceń ten artykuł 0 2