hity na MAXXa
hity na MAXXa

Za rysunek odpowie przed sądem. Policjanci złapali go na gorącym uczynku [FOTO]

W Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) policjanci zatrzymali mężczyznę, który na jednym z murów namalował serce. Niestety ściana nie należała do niego. Teraz odpowie za wandalizm. 

Mężczyzna został zatrzymany przez nocny patrol

Jak informują w mediach społecznościowych policjanci ze Szczecinka, w zeszłym tygodniu nocny patrol natknął się na mężczyznę, który malował czarne serce na frontowej ścianie jednej z kamienic. Kiedy 45-latek zauważył mundurowych, rzucił się do ucieczki. Na miejscu zostawił napoczętą puszkę z czarnym sprayem. Nie udało mu się zbiec policjantom. Został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna został wylegitymowany i przebadany alkomatem. Okazało się, że autor nielegalnego graffiti był pijany.  

Za namalowanie serca mieszkaniec Szczecinka odpowie teraz przed sądem

Zgodnie z art. 63a §1 Kodeksu Wykroczeń: "Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo karze grzywny

– przypomniała Anna Matys, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Według informacji zmieszczonych na stronie internetowej lokalnej policji funkcjonariusze ustalają, czy zatrzymany mężczyzna ma na koncie inne wykroczenia. Niedawno w okolicy ul. Wiśniowej w Szczecinku pojawiły się bardzo podobne rysunki serc.

Lekarz z Podkarpacia pokazał, co znaleziono w mózgu pacjenta. Internauci zamarli
Lekarz pracujący w jednym z podkarpackich szpitali udostępnił w mediach społecznościowych niecodzienną fotografię, wykonaną pacjentowi w czasie rezonansu. Można na niej zaobserwować liczne, czarne plamy. To, co oznaczały, przeraziło...

Oceń ten artykuł 0 0