Zamieszanie wokół "Sylwestra marzeń". Impreza nie odbędzie się w Zakopanem?

Gdzie odbędzie się "Sylwester marzeń" 2023? W zeszłych latach gospodarzem imprezy TVP było Zakopane. Jak podają media, tym razem może być inaczej...

Gdzie „Sylwester marzeń” 2023?

Sylwester w Zakopanem już od ładnych paru lat wiązał się z… TV! We wspomnianej miejscowości 31 grudnia odbywały się bowiem wydarzenia transmitowane przez Telewizję Polską. „Sylwester marzeń z Dwójką” cieszył się sporą widownią, a Polacy chętnie spędzali ostatnią noc w roku właśnie w towarzystwie gwiazd zaproszonych do „zimowej stolicy Polski”. Na scenie występowali m.in.: Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, zespół Piękni i Młodzi, Natalia Orerio i wielu innych.

Czy w tym roku sylwester nie odbędzie się w Zakopanem? W mediach pojawiła się informacja sugerująca właśnie taki obrót spraw.

Sylwester 2023/2024. Koncert TVP w innym miejscu

Jak podał portal Onet, wspomniana impreza – transmitowana w TVP – ma zagościć w… innym mieście!

W tym roku w Zakopanem nie będzie imprezy sylwestrowej. To nieoficjalne, ale zarazem pewne. Telewizja tym razem postawiła na inne miasto, choć długo dawała nam nadzieję, że ostatecznie znów przyjedzie pod Giewont. Kto był naszym konkurentem i nam zabrał imprezę, tego nie wiemy. Wiemy jednak, że decyzja nie ulegnie już raczej zmianie. Jeszcze do niedawna się łudziliśmy, że tak się stanie. Teraz wiemy, że jest już na to zbyt późno (…) – cytował zakopiańskich urzędników wspomniany portal.

Jak dotąd brak oficjalnych informacji w tej sprawie. A gdzie, według was, powinien odbyć się „Sylwester marzeń”?

"Rolnik szuka żony" z odcinkiem specjalnym. Data emisji może zaskoczyć!
Czy będzie specjalny odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? Wiele na to wskazuje! Jak podają media, widzowie znów spędzą z uczestnikami święta. Zaskoczyć może planowana pora emisji.

Oceń ten artykuł 0 1