Zapadła niespodziewana decyzja. Chodzi o zakończenie "Love Island"

Od początku września telewizyjna Czwórka pokazuje ósmą edycję reality show "Love Island. Wyspa miłości". Teraz poinformowano o niespodziewanych zmianach w emisji. Finałowy odcinek pojawi się szybciej niż początkowo planowano.

Trwa ósma edycja „Love Island”

Randkowy reality show „Love Island. Wyspa miłości” zadebiutował w telewizji jesienią 2019 roku i od tamtej pory doczekał się już ośmiu edycji. Początkowo program nadawany był na Polsacie, na początku tego roku podjęto jednak decyzję o przeniesieniu go na antenę TV4. Tam od 4 września bieżący sezon pokazywany jest od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 21.

Wcześniejsze odsłony „Love Island” wygrywały kolejno następujące pary: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Julia Nowakowska i Dominik Grot, Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk, Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki, Josie Kwaśniewska i Kuba Galica, Angelina Zaichenko i Aleksandr „Sasha” Muzheiko oraz Agata Paź i Hubert Wicher. Wszyscy z nich postawili na „miłość” zamiast „pieniędzy”, wybierając podzielenie się główną nagrodą z partnerem.

Finał „Love Island 8” wcześniej

Wedle pierwotnych planów zwycięzców ósmej edycji „Love Island. Wyspa miłości” widzowie mieli poznać w niedzielę 15 października 2023 roku. TV4 postanowiła jednak o przełożeniu finału – informuje teraz portal wirtualnemedia.pl. To ze względu na wypadające tego samego dnia wybory i pokazywane w tym samym czasie tzw. „wieczory wyborcze”.

Z tego powodu postanowiono przenieść finałowy odcinek „Love Island” na inny termin. Zostanie on wyemitowany o jeden dzień wcześniej niż początkowo planowano – nie w niedzielę 15 października, a w sobotę 14 października o godzinie 21.00. Fani programu muszą mieć to na uwadze.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Zapadła niespodziewana decyzja. Chodzi o zakończenie "Love Island" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.