Zaskakująca zniżka walentynkowa. Tańsze bilety do aquaparku dla rozwodników

Walentynki to dla wielu dni pełne miłości i radości, ale co z tymi, którzy ostatnio przeszli przez trudne chwile w życiu uczuciowym? Łódzki aquapark Fala postanowił wyjść naprzeciw osobom, które mogą czuć się w tym czasie nieco zapomniane, oferując im okazję do oderwania się od codzienności za sprawą nietypowej promocji walentynkowej.

zdjęcie ilustracyjne, fot. Shutterstock/Andrei Armiagov
zdjęcie ilustracyjne, fot. Shutterstock/Andrei Armiagov

"Jeśli ktoś nie miał w ostatnim czasie szczęścia w miłości, u nas będzie miał okazję się zrelaksować, odetchnąć od walentynkowego szaleństwa i również miło spędzić ten czas" – można było przeczytać na stronie internetowej kompleksu.

Nie obyło się bez krytyki

Inicjatywa, choć spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród wielu mieszkańców, nie obyła się bez kontrowersji. Radny PiS Sebastian Bulak wyraził swoje oburzenie, argumentując, że zamiast promować wartości prorodzinne, władze Łodzi zachęcają do rozwodów.

Imprezy, które promują rozwody, to nie jest droga, którą miasto powinno iść

– stwierdził Bulak, wskazując na niezadowolenie z takiej formy walentynkowej akcji.

Zarzuty radnego spotkały się z odpowiedzią ze strony dyrekcji aquaparku i magistratu. Marcin Masłowski, dyrektor Biura Prasowego Urzędu Miasta Łodzi, podkreślił nietypowy charakter promocji, ale jednocześnie wskazał na jej pozytywne aspekty.

To rzeczywiście kontrowersyjna promocja, ale pozwalająca znaleźć coś dla siebie tym, którzy nie są w walentynkowym nastroju

– wyjaśnił PAP, dodając, że dzięki temu aquapark Fala zdobywa nowych klientów.

Promocja dla tych, którzy źle ulokowali swoje uczucia

Promocja "Falowe AntyLove" skierowana jest do tych, którzy "źle ulokowali uczucia" i 14 lutego nie mają zbyt wielu powodów do radości. Wystarczy przedstawić w kasie aquaparku odpis lub kserokopię wyroku rozwodowego wraz z dowodem tożsamości, by móc skorzystać z obniżonych cen biletów. To odważna inicjatywa, która pokazuje, że walentynki mogą być okazją do świętowania także dla tych, których drogi miłosne nieco się skomplikowały.

Nie spędzaj walentynek na Tinderze. Badania mówią, że 2/3 użytkowników ma już kogoś
Kilka miesięcy temu przeprowadzono badania na temat Tindera. Płynące z niego wniosku są zaskakujące. Okazało się bowiem, że platforma niekoniecznie jest miejscem pełnym wolnych serc pragnących znaleźć miłość. Wręcz przeciwnie, bo...

Źródło: RMF MAXX/PAP

Oceń ten artykuł 0 0