Zaskakujące odkrycie w nowych odcinkach "M jak miłość". Chodzi o nieślubne dziecko Chodakowskiego!

No to się porobiło! Opis nowych odcinków "M jak miłość" wskazuje na to, że bohaterowie serialu muszą przygotować się na istne trzęsienie ziemi. Już wkrótce okaże się bowiem, że Chodakowski ma nieślubne dziecko...

Nowe odcinki „M jak miłość” po wakacjach 2023

Nowe odcinki „M jak miłość” można oglądać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w TVP 2. Serial pod koniec sierpnia powrócił na szklane ekrany po wakacjach. Scenarzyści zadbali o to, by bohaterowie „Emki” nie mieli nudno! Co się wydarzy? Opisy i streszczenia nadchodzących epizodów wskazują na to, że już wkrótce w życiu Chodakowskiego nastąpi istne trzęsienie ziemi. Mowa jednak nie o Marcinie (Mikołaj Roznerski), a o jego bracie: Olku (Maurycy Popiel)! Okaże się bowiem, że przystojny lekarz ma nieślubne dziecko…

„M jak miłość”. Co w serialu? Opis

Jak podaje „Świat Seriali”, w nowych odcinkach w mieszkaniu Olka i jego żony – Anety (Ilona Janyst) – pojawi się nieoczekiwany gość. Kobieta będzie szukała dawnego znajomego i akurat trafi na moment, w którym Chodakowskich nie będzie w domu. Olek i Aneta udadzą się bowiem nad morze, gdzie Kuba (Krzysztof Kwiatkowski) oraz Kasia (Paulina Lasota) będą chcieli brać ślub. Paula porozmawia więc z Marcinem, który przekaże zaskakujące wieści bratu i bratowej. Koleżanka Aleksandra ze studiów zaszła z nim w ciążę i urodziła syna, który teraz wymaga pilnej operacji. Chłopiec ma nietypową grupę krwi i dlatego też jego mama rozpocznie poszukiwania Olka.

Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki „M jak miłość”?

Według wspomnianego źródła, w 1748. odcinku „M jak miłość”, który widzowie zobaczą we wtorek 10 października, Marcin poinformuje o wszystkim Anetę, która nie będzie kryła zaskoczenia.

Wyobraźcie sobie, że Borys będzie miał braciszka! – krzyknie w stronę nowożeńców, by następnie nakreślić im temat.

Chodakowski początkowo będzie wypierał się ojcostwa, co rozsierdzi jego żonę:

Jeśli jeszcze raz powiesz, że to nie twoje dziecko... nie ręczę za siebie!!!

Co jeszcze przyniosą nowe odcinki „M jak miłość”? Tego widzowie dowiedzą się, włączając telewizyjną „Dwójkę” w poniedziałkowe oraz wtorkowe wieczory.

Pomyłka w zapowiedzi nowego odcinka "M jak miłość". Wystarczyła chwila nieuwagi!
Widzowie czekający na nowy odcinek "M jak miłość" dopatrzyli się pomyłki w zapowiedzi serialu. Ich oczom ukazał się wpis zawierający błąd. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie!

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Zaskakujące odkrycie w nowych odcinkach "M jak miłość". Chodzi o nieślubne dziecko Chodakowskiego! to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.