hity na MAXXa
hity na MAXXa

Zaskakujące wieści dla fanów "Bridgertonów"! Kiedy naprawdę zobaczymy 4. sezon?

Fani "Bridgertonów", przygotujcie się na długie oczekiwanie! Czwarty sezon popularnego serialu Netflix może zadebiutować dopiero w 2026 roku. Co wiemy o nadchodzących odcinkach?

Liam Daniel/Netflix ©
Liam Daniel/Netflix ©

Jess Brownell, showrunnerka "Bridgertonów", w rozmowie z The Hollywood Reporter zdradziła kilka szczegółów na temat czwartego sezonu.

"Jestem naprawdę podekscytowana tym, nad czym pracujemy. Zbliżamy się do końca sezonu w pokoju scenarzystów, a scenariusze wyglądają na jedne z moich najlepszych prac. Nasza współpraca nigdy nie była tak dobra, a my działamy jak dobrze naoliwiona maszyna. Nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą, co przygotowaliśmy"

Produkcja "Bridgertonów" nie należy do najszybszych — jak zauważa Brownell, każdy sezon wymaga ośmiu miesięcy filmowania, a potem jeszcze montażu i dubbingu na różne języki.

Pracujemy nad tym, by sezonów było więcej i aby wychodziły szybciej, ale na razie utrzymujemy tempo dwuletnie

- wyjaśnia.

Wiele wskazuje więc na to, że 4. sezon "Bridgertonów" zobaczymy na Netflixie dopiero w 2026 roku. 

Co na to fani?

Zdania fanów w mediach społecznościowych są podzielone, ale Brownell jest przekonana, że przynajmniej jedna grupa odbiorców będzie bardzo zadowolona z kierunku, jaki obrano na sezon czwarty. Za kulisami mówi się, że będzie się on skupiał na postaci Benedicta Bridgertona, jednak nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Showrunnerka nie kryje też dumy z dotychczasowych sezonów i dziękuje fanom za wsparcie.  

Część druga trzeciego sezonu "Bridgertonów" pojawił się na Netflixie 13 czerwca.  

Oceń ten artykuł 0 2