Zayn Malik i Gigi Hadid nie są już parą! Wokalista miał uderzyć swoją teściową

Zayn Malik i Gigi Hadid nie są już parą - poinformował amerykańskie media przyjaciel kobiety. To najprawdopodobniej skutek oskarżeń teściowej muzyka, którą gwiazdor „One Direction” miał rzekomo uderzyć podczas rodzinnej awantury. Matka Gigi zamierza o całej sprawie powiadomić policję.

Zayn Malik miał wcześniej problemy z agresją

Zayn Malik zdobył ogromną sławę, gdy dekadę temu został członkiem popularnego na całym świecie boysbandu „One Direction”. Wokalista odszedł z grupy w 2015 roku i rozpoczął solową karierę. W tym samym czasie zaczął się spotykać z modelką, Gigi Hadid, a jego związek uchodził za najgorętszy w show-biznesie. Niestety, prawda o ich relacji okazała się szokująca, bowiem pod przykrywką uśmiechów do kamer kryły się liczne kryzysy, rozstania i powroty.

Choć wiele fanów gwiazdora „One Direction” liczyło, że ciąża modelki i narodziny córeczki Khai zażegnają konflikty w jego związku z Gigi Hadid, to niestety stało się inaczej. Piosenkarz wyraźnie ma problemy z kontrolowanie agresji, co udowodnił podczas awantury pod jednym z nowojorskich klubów. Jakiś czas temu sprowokowany muzyk zaatakował pięściami jednego z mężczyzn. Bójka narosła do takiego stopnia, że rozwścieczonego wokalistę musieli rozdzielić świadkowie awantury.

Zayn Malik wdał się w bójkę przed nowojorskim barem? Do sieci wyciekło zaskakujące wideo!
Zayn Malik dał się sprowokować? Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać jak znany muzyk wdał się w przepychankę pod jednym z nowojorskich barów.

Zayn Malik uderzył swoją teściową? Szokujące oskarżenia kobiety

Niestety, problemy z agresją miały dać się we znaki także podczas rodzinnej awantury. Jak donoszą amerykańskie media, w domu piosenkarza doszło do kłótni, która miała zakończyć się uderzeniem przez Zayna Malika matki Gigi Hadid. Portal TMZ dotarł do informatora z bliskiego otoczenia rodziny, który, zdradził, że Yolanda Hadid, teściowa gwiazdora „One Direction”, zamierza zawiadomić policję o przemocy, której miał się dopuścić wobec niej wokalista.

Zayn Malik zdecydował się odnieść do oskarżeń kobiety i zamieścił w mediach społecznościowych obszerne oświadczenie. Wokalista zdradził, że przede wszystkim dba o swoją prywatność i nie chce, aby jego sytuacje życiowe miały wpływ na dojrzewanie córki. Piosenkarz udzielił także komentarza serwisowi TMZ. Dziennikarzom portalu przekazał, że doniesienia o uderzeniu teściowej są fałszywe i nie chce rozwiązywać swoich rodzinnych problemów przed obiektywami kamer.

Zaprzeczam, jakobym uderzył Yolandę Hadid i dla dobra mojej córki nie ujawnię dalszych szczegółów sprawy. Mam nadzieję, że przemyśli swoje fałszywe oskarżenia i skłoni się ku rozwiązywaniu spraw rodzinnych z dala od mediów

– powiedział.

Wydaje się, że to dopiero początek problemów Zayna Malika. Portal „People” skontaktował się z bliskim przyjacielem Gigi Hadid, który zdradził, że znany wokalista i modelka nie są już razem. Czy to oznacza ostateczny koniec ich wieloletniego związku?

Nie są już razem, ale oboje starają się być dobrymi rodzicami. Wspólnie wychowują dziecko. Yolanda jest oczywiście bardzo opiekuńcza i chce jak najlepiej dla swojej córki i wnuczki

– mówił.

Oceń ten artykuł 0 0