Zborowska pokazała, jaki makijaż zrobiła jej córeczka. "Oczy super, bardzo w trendach" [FOTO]

Zofia Zborowska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pokazała, jaki makijaż zrobiła jej niespełna 3-letnia córeczka. Internautki są pod wrażeniem wiedzy dziewczynki. "Ja uważam, że oczy super, bardzo w trendach" - oceniła jedna z nich.

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Zofia Zborowska w makijażu zrobionym przez córeczkę

Zofia Zborowska w latem 2021 roku została mamą. Córeczka otrzymała imię Nadzieja. Aktorka od czasu do czasu zamieszcza w sieci zdjęcia z dziewczynką, jednak robi to w taki sposób, aby jej twarz nie była widoczna. Dziś z kolei postanowiła pokazać dzieło 2,5-latki. Żona Andrzeja Wrony kreatywnie spędziła czas z córką i pozwoliła, aby ją umalowała. Nadzieja postawiła na odważne kolory i sięgnęła po zielone cienie do powiek. Nie zapomniała też o podkładzie, konturowaniu czy pomalowaniu ust. Zdecydowała się także na odrobinę szaleństwa – na twarzy jej mamy znalazł się także brokat.

A Wy jak spędzacie sobotnie popołudnie? Mnie pierwszy raz pomalowała moja córeczka i powiem szczerze, że nie wiem po co wcześniej wydawałam tyle siana na profesjonalne make-upy. Jak dla mnie wszystko siadło idealnie. Ta zieleń tak mnie fajnie odmłodziła a czerwień na ustach dodała wigoru – napisała w opisie.

Internautki rozbawione

Pod zdjęciami sekcja komentarzy błyskawicznie się zapełniła. Internautki z przymrużeniem oka zaczęły wypytywać o szkolenia prowadzone przez Nadzieję, a także chcą umówić się do niej na makijaż. Są też pod wrażeniem, że choć dziewczynka ma zaledwie niecałe 3 lata, doskonale wie, jakie kosmetyki powinny znaleźć się w konkretnym miejscu na twarzy.

Nie zapominajmy o perfekcyjnym konturowaniu czoła!
Zatrudniam Nadzię, jest pięknie
Gotowa na festiwal!
Ja uważam, że oczy super, bardzo w trendach
Jestem pod wrażeniem, taka malutka, a konturowanie ma w małym paluszku i te brokatowe piegi! Nadzia wyznacza trendy na ten sezon
Czy można zapisać się na szkolenie?
Znajdzie się termin na mejkapy na 2056? Plis! Dla koleżanki - piszą. 

Obserwatorki nawiązały też do zaawansowanej ciąży aktorki. Zofia Zborowska lada moment urodzi drugie dziecko:

Nic tylko jechać na porodówkę
No i mamy miss porodówki 2024
Z moim szczęściem właśnie wtedy zaczęłabym rodzić ;D

Przesuń w prawo, by zobaczyć drugie zdjęcie. 

Małgosia Tomaszewska pokazała córeczkę. Internauci patrzą na jedno [WIDEO]
Małgorzata Tomaszewska na nowym nagraniu pokazała dwumiesięczną córeczkę. Uwagę internautów zwróciła bujna fryzura dziewczynki. "Ależ słodziutka czarnulka" - piszą w komentarzach.

Oceń ten artykuł 0 0