Zmiany w ramówce TVN. "Detektywi" i "Ukryta prawda" o nowych porach

TVN w grudniu zmieni swoją ramówkę. "Ukryta prawda" będzie emitowana o godzinę wcześniej niż dotychczas. Jej miejsce zajmą seriale "Detektywi" i "Zapisane w gwiazdach".

TVN przestawia programy w grudniowej ramówce

Tegoroczny sezon jesienny dobiega końca, zwłaszcza że mamy już za sobą finały największych programów rozrywkowych. Powoli wkraczamy więc w zimową ramówkę, w której nadawcy często wprowadzają drobne zmiany. Te, które niedawno ogłoszono, dotyczą pokazywanych na antenie TVN: "Ukrytej prawdy", "Detektywów" oraz serialu "Zapisane w gwiazdach".

"Ukryta prawda" była dotychczas emitowana od poniedziałku do piątku o 17:55, czyli tuż przed "Faktami". Natomiast "Detektywów" początkowo pokazywano od poniedziałku do środy o 16:50, zaś w czwartki i piątki o tej samej porze widzowie mogli oglądać "Zapisane w gwiazdach". Kilka tygodni temu stacja zdecydowała się jednak skrócić emisję ostatniego z wymienianych seriali do jednego odcinka tygodniowo. W związku z tym w czwartkowej ramówce zamiast paradokumentu "Zapisane w gwiazdach" pojawiają się "Detektywi".

"W11" wróci na antenę? Sebastian Wątroba nie pozostawił żadnych wątpliwości
"Detektywi" wrócili na antenę TVN po 11 latach przerwy. Czy jest szansa na to, że stacja wznowi także produkcję serialu "W11 - Wydział Śledczy"? Wypowiedź jednego z aktorów paradokumentu, Sebastiana Wątroby, nie pozostawia...

Zmiany w emisji "Ukrytej prawdy", "Detektywów" i serialu "Zapisane w gwiazdach"

Od przyszłego tygodnia widzowie TVN będą mogli oglądać wspomniane wcześniej seriale o nieco innych porach. Premierowe odcinki "Detektywów" będzie można zobaczyć od poniedziałku do czwartku o 17:55, a paradokument "Zapisane w gwiazdach" w piątki o tej samej porze. "Ukryta prawda" ma być emitowana o godzinę wcześniej – od poniedziałku do piątku o 16:50.

Przypomnijmy, że już kilka tygodni temu portal "Wirtualne Media" informował, że serial "Zapisane w gwiazdach" z powodu niskich wyników oglądalności nie doczeka się kolejnego sezonu. Ten sam serwis podaje również, że wiosną widzowie prawdopodobnie zobaczą nowe odcinki "Detektywów" i "Ukrytej prawdy".

Oceń ten artykuł 0 0