Zobacz zwiastun duetu Seleny Gomez i Charliego Putha – „We Don’t Talk Anymore”

Charlie Puth opublikował na swoim Instagramie teaser nowej piosenki. W krótkim filmiku śpiewa razem z Seleną Gomez i oboje świetnie się przy tym bawią!

Charlie Puth to amerykański wokalista, o którym szersza publiczność usłyszała dzięki duetom z Meghan Trainor w piosence „Marvin Gaye” i „See You Again” z Wizem Khalifą. Jego kariera nabiera coraz większego tempa. 24-latek nagrywa z największymi gwiazdami muzyki. Teraz do tego grona dołączyła Selena Gomez.

Selena i Charlie poznali się cztery miesiące temu podczas gali VMA 2015. Puth opublikował na swoim Instagramie filmik, w którym razem z Seleną Gomez śpiewają do kamery. To fragment ich nowego utworu. Prawdopodobnie będzie on nosił tytuł „We Don’t Talk Anymore”.

New song with @selenagomez coming soon.

A video posted by Charlie Puth (@charlieputh) on

29 stycznia 2016 roku będzie miał premierę debiutancki album Charliego Putha. Płyta „Nine Track Mind” jest promowana przez duet Charliego z Meghan Trainor, czyli piosenkę „Marvin Gaye”.

Oceń ten artykuł 14 1

Ogólna ocena Zobacz zwiastun duetu Seleny Gomez i Charliego Putha – „We Don’t Talk Anymore” to: 93% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.