Zofia Zborowska w zaawansowanej ciąży na wakacjach. Tak odpoczywa tuż przed porodem [ZDJĘCIA]

Zofia Zborowska jest w zaawansowanej ciąży. Wkrótce aktorka i jej mąż - Andrzej Wrona - powitają na świecie kolejną córkę. Jak gwiazda spędza ostatnie chwile przed porodem?

Zofia Zborowska i ciąża

Zofia Zborowska jest w ciąży! Aktorka znana z takich seriali, jak m.in.: „Barwy szczęścia” i „Przystań”, w listopadzie ubiegłego roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Już wiadomo, że niebawem gwiazda i jej partner – Andrzej Wrona – powitają na świecie kolejną córkę. W 2021 roku ich rodzina powiększyła się bowiem o dziewczynkę, która otrzymała imię: Nadzieja.

Chociaż do rozwiązania zostało już niewiele czasu, to córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej nie próżnuje! Zosia Zborowska-Wrona spakowała walizki i – wraz z bliskimi – udała się na krótki urlop. Celem została słoneczna Teneryfa, a 36-latka opublikowała już na swoim Instagramie pierwsze „pocztówki z podróży”.

Przesuń w prawo.

Nawet będąc na wczasach, Zofia Zborowska nie zapomina o internautach chętnie odwiedzających jej profil. Tych nie brakuje, gdyż aktualnie licznik „obserwujących” wskazuje ponad pół miliona! Partnerka siatkarza niezmiennie jest z fanami w stałym kontakcie. Niedawno zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, podczas których poruszyła m.in. kwestię wcześniejszego porodu.

Zofia Zborowska-Wrona odpowiada na Instagramie

Zofia Zborowska-Wrona urodziła Nadzieję ponad dwa lata temu. Jak wspomina tamto wydarzenie oraz czas połogu? W odpowiedzi na to zapytanie aktorka wprost przyznała, iż nie było to dla niej najmilsze doświadczenie:

– Jak wspominasz poród i połóg?
– No nie najlepiej. Nie było to mistyczne przeżycie. A połóg to był dramat. Ale, jak widać, jestem gotowa przeżyć to raz jeszcze.

Fot. Instagram @zborowskazofia

W innym miejscu gwiazda zdradziła, jak się czuje:

No porwałam się troszkę z motyką na słońce. Z każdym dniem czuję się słabiej. Ale generalnie bez dramatu. Po prostu mniej siły i mniej cierpliwości, a Nadzia z dnia na dzień potrzebuje więcej uwagi i ma więcej energii.

Jakie imię Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali dla drugiej córeczki? Tego na razie nie wiadomo.

Zofia Zborowska pokazała, jak kibicuje z córką mężowi w trakcie meczu
Ostatnio Zofia Zborowska-Wrona opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym razem z córką Nadzieją wspierają męża podczas meczu na Torwarze. Fotografia małej Nadziei wywołała liczne pozytywne reakcje wśród obserwujących...

Oceń ten artykuł 0 0