Żona Jakuba Wesołowskiego jest w ciąży! Agnieszka Wesołowska zaprezentowała krągłości [ZDJĘCIE]

Kuba Wesołowski i jego żona - Agnieszka - zbierają gratulacje! Rodzina aktora niebawem się powiększy. Partnerka gwiazdora opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, do których pozowała, dumnie prezentując ciążowe krągłości.

Jakub Wesołowski – żona, dzieci

Jakub Wesołowski to znany aktor, a prywatnie: mąż i ojciec. Gwiazdor jest znany z takich filmów i seriali, jak m.in.: „Na Wspólnej”, „Czas honoru”, „Komisarz Alex”, „Jutro idziemy do kina”, „Kurier” i wielu innych. 38-latek od dekady jest mężem Agnieszki Wesołowskiej (wcześniej: Szczurek), z którą ma córkę: Różę.

Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Kuba Wesołowski i jego żona szykują się na powitanie kolejnego dziecka na świecie! Partnerka gwiazdora opublikowała bowiem na Instagramie serię fotografii, na których widać wyraźnie zaokrąglony brzuch. Dodała do tego również krótki i zabawny opis.

Przesuń w prawo.

Agnieszka Wesołowska w ciąży

Agnieszka Wesołowska pokazała internautom śledzącym jej profil na Instagramie zdjęcia: tzw. selfies. Biały podkoszulek wyraźnie podkreślał krągłości!

Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła – dodała z nutą humoru w opisie.

Radosna wieść o tym, że Kuba i Agnieszka Wesołowscy spodziewają się dziecka, nie mogła przejść w sieci bez echa! Sekcja komentarzy w mig zapełniła się gratulacjami od wyraźnie poruszonych internautów:

Pani Agnieszko. Pięknie Pani wygląda. Co za niespodzianka.

Gratki, Kochani.

Wow, cudnie!

Gratuluję!!! Życzę zdrowia i spokoju! Różyczka pewnie już nie może się doczekać.

Cudowności. Dużo zdrówka!

My także państwu Wesołowskim serdecznie gratulujemy!

Aleksandra Grysz eksponuje ciążowe krągłości w bieliźnie. W mocnych słowach zwróciła się do hejterów [FOTO]
Aleksandra Grysz wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Przed obiektywem aparatu stanęła w bieliźnie. Fotografię opublikowała w mediach społecznościowych i... zwróciła się do hejterów.

Oceń ten artykuł 0 0