Żona Kuby Wesołowskiego ogłosiła ciążę. Teraz komentuje! "Jesteśmy podekscytowani"

Kuba Wesołowski i jego żona - Agnieszka - mają nie lada powód do radości. Wczoraj partnerka aktora wyjawiła bowiem na Instagramie, że jest w ciąży! Teraz znów zabrała głos w sieci, zwracając się bezpośrednio do internautów ślących gratulacje.

Jakub Wesołowski ojcem

W polskim show-biznesie trwa istny baby boom! Na swoje pociechy czekają m.in.: Zofia Zborowska, Marina Łuczenko, Sandra Kubicka i Aleksandra Grysz. Wczoraj radosną nowiną o ciąży pochwaliła się również żona Kuby Wesołowskiego – Agnieszka! Partnerka aktora znanego z takich filmów i seriali, jak m.in.: „Na Wspólnej”, „Komisarz Alex”, „Czas Honoru” czy „Kurier” nieoczekiwanie opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których ciążowe krągłości są doskonale widoczne.

Przesuń w prawo.

Wpis Agnieszki Wesołowskiej został szeroko skomentowany przez widzów. Znana para została wprost zalana gratulacjami! Ukochana gwiazdora postanowiła raz jeszcze zabrać więc głos na Instagramie, publikując podziękowania.

Żona Kuby Wesołowskiego w ciąży

Agnieszka i Jakub Wesołowscy są małżeństwem od 2014 roku. Dwa lata później do ich rodziny dołączyła córka, która otrzymała imię: Róża. Dumni rodzice pilnie strzegą prywatności pociechy, unikając publikowania fotografii oraz nagrań, na których twarz dziewczynki byłaby widoczna. Od czasu do czasu „przemycają” za to do sieci rozkoszne, rodzinne ujęcia, a także nagrania.

Informacja o tym, że Róża za kilka miesięcy zostanie starszą siostrą, wywołała falę radości wśród internautów śledzących aktywność Agnieszki Wesołowskiej na Instagramie. Wyraźnie wzruszona kobieta postanowiła odnieść się do tej sytuacji, publikując kilka słów „od siebie”. Wspomniała m.in. o dwójce pociech:

W imieniu całej naszej (już) 4 bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, tak liczne komentarze i wiadomości. Jesteśmy podekscytowani kolejnym, wspaniałym rozdziałem naszego rodzinnego życia.

My oczywiście dołączamy się do gratulacji!

Fot. Instagram @a.wesolowska

Marina pokazała kadry z sesji ciążowej. Piosenkarka postawiła na sielskie klimaty
Marina Łuczenko-Szczęsna uchyliła rąbka tajemnicy, udostępniając swoim obserwatorom bardzo prywatne momenty. Na jej profilu na Instagramie opublikowała film, który zaprasza do zapoznania się z zakulisowymi momentami z czarującej sesji...

Oceń ten artykuł 0 0