Żona Marcina Mroczka eksponuje ponętne kształty, pozując w bikini. Strój Marleny Muranowicz to hit! [ZDJĘCIA]

Marlena Muranowicz wie, jak podnieść temperaturę w sieci! Ukochana aktorka Marcina Mroczka niedawno pochwaliła się kolejną porcją wakacyjnych fotografii, pozując m.in. w modnym bikini.

Marlena Muranowicz w bikini

Marcin Mroczek w „M jak miłość” gra u boku Katarzyny Cichopek, która wciela się w rolę jego żony. W życiu prywatnym miejsce to przypisane jest Marlenie Muranowicz, którą gwiazdor poślubił w 2013 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: pierwszy syn – Ignacy – przyszedł na świat w 2016 roku, a drugi – Kacper – dołączył do rodziny rok później.

Zarówno Marcin Mroczek, jak i Marlena Muranowicz należą do grona aktywnych użytkowników sieci i często aktualizują swoje profile na Instagramie. Wśród internetowych publikacji można znaleźć urocze, rodzinne fotografie oraz ujęcia przedstawiające wpatrzonych w siebie małżonków. Nie brakuje także migawek z wakacji: właśnie taki rodzaj zdjęć w ostatnim czasie wiedzie prym na koncie modelki. Marlena Muranowicz wraz z dziećmi przebywa bowiem nad morzem, skąd przesyła słoneczne pozdrowienia. Obok aktywnego wypoczynku nie zabrakło także chwil błogiego relaksu na plaży – żona Marcina Mroczka wrzuciła m.in. galerię kadrów, na których pozuje w bikini.

Przesuń w prawo.

Żona Marcina Mroczka na wakacjach – Instagram

Pierwsze ujęcie przedstawia Marlenę Muranowicz z poziomu tzw. selfie – mama dwójki chłopców sama zrobiła sobie zdjęcie, kierując migawkę aparatu głównie na twarz i dekolt. Druga fotografia ukazuje partnerkę aktora już w całej okazałości podczas odpoczynku na leżaku. W obu przypadkach Muranowicz wygląda fantastycznie! Uwagę zwraca zarówno jej promienny uśmiech, jak i zgrabna sylwetka.

Marlena Muranowicz wybrała wakacje nad Bałtykiem, skąd przesyła wiele pozytywnej energii i radości! My życzymy udanego urlopu i czekamy na więcej słonecznych publikacji.

Nowe zdjęcia Olgi Frycz w bikini wbijają w fotel. Tak pozowała w wakacyjnej scenerii! "Piękna forma"
Olga Frycz wrzuciła do sieci nowe zdjęcia z wakacji. Piękna aktorka została „przyłapana” w momencie spaceru, mając na sobie jedynie bikini. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takich...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Żona Marcina Mroczka eksponuje ponętne kształty, pozując w bikini. Strój Marleny Muranowicz to hit! [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze