Żona Marcina Mroczka wspomina wakacje. Tak Marlena Muranowicz pozowała w stroju kąpielowym. Głęboki dekolt przykuwa wzrok [ZDJĘCIA]

Marlena Muranowicz wrzuciła na Instagram zdjęcia przywodzące na myśl upalne lato! Właśnie tak żona Marcina Mroczka postanowiła "odgonić jesienno-zimowe smutki" i nieco powspominać miniony czas. Na fotografiach zaprezentowała się w jasnym stroju kąpielowym. Efekt? Zobaczcie sami!

Marlena Muranowicz w stroju kąpielowym

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz to jedna z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Piękna modelka i przystojny aktor powiedzieli sobie „tak” w 2013 roku, a obecnie tworzą ciepły dom dla synów: Ignacego i Kacpra. Zarówno gwiazdor „M jak miłość”, jak i jego partnerka aktywnie działają na Instagramie, gdzie dzielą się z innymi użytkownikami sieci swoją codziennością. Marlena Muranowicz od czasu do czasu „odświeża” konto, przeplatając rodzinne migawki fotografiami, na których to ona „gra pierwsze skrzypce”. Właśnie do tej grupy należy najnowszy post partnerki aktora, która zaprezentowała się w „wakacyjnym” wydaniu. W opisie przyznała jednak, że są to jedynie wspomnieniowe kadry, a ona sama dotkliwie odczuwa obecnie początek zimy:

Chciałabym się okryć dzisiaj chustą przeciw słońcu…a tymczasem…

Przesuń w prawo.

Marlena Muranowicz na Instagramie

Do wspomnianych fotografii Marlena Muranowicz pozowała odziana w jednoczęściowy strój kąpielowy zakończony głębokim dekoltem, a głowę osłaniała kolorową chustą. Całość dopełniały okulary przeciwsłoneczne. Bogini, Ślicznotka, Diva – właśnie takie komplementy pojawiły się pod najnowszym postem modelki.

To nie pierwszy raz, kiedy Marlena Muranowicz pokazała się w „letniej” odsłonie. Wśród publikowanych fotografii znaleźć można mnóstwo „pocztówek z wakacji”, na których żona Marcina Mroczka prezentuje rozmaite stroje kąpielowe; za każdym razem zbierała mnóstwo pochwał od internautów.

Marcin Mroczek – żona

Marcin Mroczek to aktor doskonale znany fanom „M jak miłość”. W serialu wciela się w postać Piotra Zduńskiego; męża Kingi (Katarzyna Cichopek) i ojca czwórki pociech.

Gwiazdor znalazł szczęście w miłości także w życiu prywatnym: od niemal dekady jest w szczęśliwym związku właśnie z Marleną Muranowicz, z którą wychowuje synów. Ignacy przyszedł na świat w 2016 roku, a rok później do rodzina Mroczków powiększyła się o kolejną pociechę – Kacpra. Marcin Mroczek i jego ukochana chętnie publikują urocze, rodzinne zdjęcia, na których doskonale widać także twarze ich dzieci. Wiedzieliście o tym, że Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz są tak aktywni w mediach społecznościowych?

Katarzyna Glinka w wakacyjnej odsłonie. Opaleniznę podkreśliła jasnym strojem kąpielowym. "Rewelacja" - komentują internauci
Katarzyna Glinka zaprezentowała się w stroju kąpielowym. Właśnie tak piękna aktorka postanowiła pozdrowić instagramową publiczność prosto z...Bali! Sekcja komentarzy w mig wypełniła...

Oceń ten artykuł 3 15

Ogólna ocena Żona Marcina Mroczka wspomina wakacje. Tak Marlena Muranowicz pozowała w stroju kąpielowym. Głęboki dekolt przykuwa wzrok [ZDJĘCIA] to: 16% / 100%, uzyskana z: 18 głosów.
Komentarze