Zwycięzcy "Love Island 9" nie są już razem! "Moja relacja z Zuzą dobiegła końca"

Zwycięzcy "Love Island 9" nie są już razem. Jarosław poinformował na Instagramie, że rozstał się z poznaną w programie Zuzanną. Na Instagramie wystosował krótkie oświadczenie.

Czy Jarek i Zuza z „Love Island 9” są razem po programie?

Uczestnicy „Love Island”, którzy wygrali 9. odsłonę show, nie są już razem. Jarosław i Zuzanna, bo właśnie o tej parze mowa, byli ulubieńcami widzów. W finale zyskali niemal połowę głosów! Drugie miejsce zajęli: Patrycja i Robert, a trzecie: Asia i Rafał.

Po powrocie do Polski Jarek i Zuzia pielęgnowali łączące ich uczucie, pokonując dzielące kilometry. Na co dzień Zuzanna mieszka bowiem w Belgii. Na Instagramie pojawiało się mnóstwo romantycznych fotografii oraz ujęć z zakochanymi. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Jarosław Mrozowski opublikował na Instagramie krótkie oświadczenie. Uczestnik „LI 9” poinformował o tym, że rozstał się z partnerką.

Jarek z „Love Island” o rozstaniu z Zuzanną

Jarek z „Love Island 9” na jednej z instagramowych relacji napisał, że jego związek z Zuzanną należy już do przeszłości:

Siema, dziękuję „Love Island” za mega przygodę, na zawsze w moim serduszku. Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji.

W swoich dalszych słowach Islander zwrócił się także do widzów, którzy trzymali kciuki za jego związek z Zuzią:

I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało i jako wygrana para chyba rozchodzimy się jako pierwsi.

Na zakończenie Jarosław życzył swojej byłej już partnerce wszystkiego, co dobre:

Wszystkiego dobrego, Zuzanno.

Sama zwyciężczyni „Love Island 9” – jak dotąd – nie odniosła się do zakończenia relacji z Jarkiem. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Fot. Instagram @ jarekmrozowski

Karolina Gilon przeszła metamorfozę. Jak zmieniała się prowadząca "Love Island"?
Karolina Gilon chętnie publikuje na Instagramie rozmaite zdjęcia. Internauci za każdym razem wprost "zasypują" ją komplementami. Prowadząca „Love Island” swego czasu zamieściła archiwalne kadry. Jak zmieniała się na...

Oceń ten artykuł 13 9

Ogólna ocena Zwycięzcy "Love Island 9" nie są już razem! "Moja relacja z Zuzą dobiegła końca" to: 59% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.