sanah szykuje nowe projekty muzyczne. "Chcę zrobić je bardzo szybko"

W "Dzień dobry TVN" gościła sanah, która opowiedziała więcej o swojej karierze i planach na przyszłość. Fani piosenkarki mają na co czekać!

Piętka Mieszko/AKPA
Piętka Mieszko/AKPA

sanah jest w trasie koncertowej

Artystka jest obecnie w trasie BAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko. Na koncertach śpiewa utwory z płyty „sanah śpiewa Poezyje”, ale fani mogą liczyć też na piosenki z pozostałych albumów. Piosenkarka występuje w najpiękniejszych salach w Polsce.

Tego obawia się sanah

Podczas koncertów sanah dba o każdy szczegół. Ma stroje specjalnie szyte na trasę, a scena jest zawsze pięknie udekorowana. Mimo wykupionych stadionów i wciąż rosnącej popularności, artystka nie boi się przyznać, że wciąż odczuwa stres na scenie. Wyznała to w rozmowie z „Dzień dobry TVN”.

Boje się, że nikt nie będzie śpiewał, że już nikt mnie nie lubi, że źle się ubrałam. Bardzo się stresuję, że coś pójdzie nie tak. A fani dodają mi pewności siebie.

Plany na przyszłość

sanah powiedziała też coś, co na pewno ucieszy miłośników jej muzyki. Okazuje się, że w najbliższym czasie planuje wydać aż cztery płyty! Jesteście ciekawi efektów? 

Chcę zrobić je bardzo szybko. Teraz czuję, że mam ogromną ochotę tworzenia i pokazania kolejnych nowości, więc chciałabym iść za tym i dalej tworzyć.

BAJKOWA sanah w trasie "Poezyje i nie tylko"
Mamy tutaj fanów sanah? Świetnie się składa! Zapraszamy na trasę koncertową "Poezyje i nie tylko". Gdzie wystąpi wokalistka?

Oceń ten artykuł 0 0