hity na MAXXa
hity na MAXXa

sanah wydała nową piosenkę. "skanah" zostanie jej kolejnym hitem?

sanah przedstawiła swoim fanom nowy singiel! Piosenkarka liczy, że fani zaśpiewają go z nią podczas nadchodzącego koncertu w Chorzowie. "skanah" stanie się kolejnym hitem artystki?

sanah wkrótce rozpocznie trasę "Uczta nad Ucztami"

sanah nie zwalnia tempa! 25-letnia piosenkarka jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Utwory artystki podbiły serca słuchaczy, a każdy jej koncert przyciąga tłumy wiernych fanów. Pod koniec ubiegłego roku wokalistka ogłosiła, że wyrusza w stadionową trasę koncertową.

Piosenkarka w przyszłym tygodniu wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a na początku września w gdańskiej Polsat Plus Arenie. Największe zainteresowanie wzbudził jednak koncert w Warszawie, bo sanah stała się pierwszą Polką, której udało się wyprzedać PGE Narodowy. Występ piosenkarki w stolicy Polski zaplanowano na 22 września.

Sanah – "skanah"

Wokalistka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom z okazji rozpoczęcia stadionowego tournée. W nocy z poniedziałku na wtorek w sieci pojawił się jej nowy singiel pt. "skanah". 25-letnia artystka liczy na to, że fani zaśpiewają z nią ten utwór podczas zbliżającego się koncertu w Chorzowie.

Dla Was moi kochani w tym szaleństwie przedstadionowym prezencik przyszykowałam. "SKANAH". Mam nadzieję, że głośno ze wszystkich sił będziemy śpiewać tę świeżynkę za tydzień w Chorzowie? Lalala Chcę z Wami na dobreh!!!! A Wy??? Jeśli tak to śpiewajmy głośno! Raz, dwa, trzy wszyscy!!!

– napisała na Instagramie.

Oceń ten artykuł 0 0