Wielkie grillowanie UAM 2024 powraca!

Muzyczne brzmienia najlepszych artystów w dniach 6 i 7 czerwca rozgrzeją KAMPUS MORASKO do czerwoności! Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i grillowania na wspólną zabawę na Wielkim Grillowaniu UAM (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu)!

Wielkie grillowanie UAM 2024 powraca!

W towarzystwie znajomych najlepiej usmażyć kiełbasę, orzeźwić się ulubionym napojem i pobujać do hitów. Oprócz koncertów na uczestników czeka: strefa animacji oraz strefy partnerów imprezy, gdzie odbędą się ciekawe konkursy oraz strefa food trucków.

Wystąpią:

  • 06.06: Smolasty, Miły ATZ i inni
  • 07.06: Szpaku, Shymczyk i inni

Każdy uczestnik poniżej 18. roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna oraz być pod opieką opiekuna prawnego.

SMOLASTY | 06.06.2024 | POZNAŃ

Topowy artysta, od lat przecierający nowe szlaki w polskim rapie. Smolasty urodził się na warszawskim Bródnie, a jego tata również był muzykiem. Muzyk idąc w jego ślady zaczynał działać jako producent, co przyniosło mu pierwsze sukcesy. W 2015 mocno przyłożył się do powstawania „Lot022” Kaza Bałagane. Debiutancki album Smolastego wydany w 2018 pokrył się złotem. Muzyk na przestrzeni swojej kariery współpracował z wieloma wykonawcami, m.in: Kaz Bałagane, Białas, Otsochodzi, PlanBe czy Tomasz Chada.

Miły ATZ | 06.06.2024 | POZNAŃ

Pochodzący z Gniezna artysta inspirujący się brytyjskimi grime'owymi brzmieniami od lat wprowadza zamęt na polskiej scenie muzycznej. Związany z takimi kolektywami, jak Mordor Muzik, Undadasea, Lowpass, czy Święty Bass, artysta zapisał się świadomości miłośników naprawdę zróżnicowanej muzyki. Po świetnie przyjętym solowym Rollerze i występie w ramach club2020, Miły ATZ powraca do słuchaczy z nowym materiałem ACID MORO, który usłyszeć będzie mogli w trakcie Wielkiego Grillowania!

SZPAKU | 07.06.2024 | POZNAŃ

Jeden z najbardziej cenionych artystów polskiej sceny rapowej. Wyróżnia go przede wszystkim wspaniały kontakt z publicznością, charyzma i niezapomniane koncerty. W swojej dyskografii pochwalić się może wieloma hitami cieszącymi się dziesiątkami milionów odsłuchów w serwisach streamingowych. Artysta został nagrodzony wyróżnieniem Raper Roku Nagroda Publiczności podczas Popkillerów 2024, co jest tylko potwierdzeniem jakości i energii, którą wnosi na scenę!

Shymczyk | 07.06.2024 | POZNAŃ

Shymczyk, chociaż swoją przygodę z muzyką rozpoczął niedawno, to wielu z nas powinien być dobrze znany. W swoim dorobku Adam Szymczak może pochwalić się paroma dobrze przyjętymi singlami oraz świetną współpracą z Boberem na kawałku „KIEDY BYŁEM”. Tematy rozrywki i porwania publiki nie są mu obce, więc 07.06 spodziewajcie się dużo dobrej energii.