37 lat temu pojawiła się w teledysku do "Last Christmas". Dziś jest nie do poznania! Jak wygląda Kathy Hill?

"Last Christmas I gave you my heart..." - nucicie razem z nami? To sprawdźcie, jak dziś wygląda ukochana George’a Michaela z teledysku do "Last Christmas"! Zespół Wham! wypuścił swój klip 37 lat temu, a modelka grająca w nim główną rolę - Kathy Hill - od tamtej pory nieco się zmieniła. Jej Instagram jest pełen aktualnych zdjęć - sprawdźcie!

„Last Christmas”. Kathy Hill po latach

„Last Christmas” to niekwestionowany, świąteczny hit! Miłosna historia opowiedziana przez George'a Michaela oraz klimatyczny teledysk wciąż stanowią jeden z nieodzownych elementów bożonarodzeniowego krajobrazu. Utwór przyniósł zespołowi Wham! ogromną popularność, a sama piosenka przed długi czas okupowała listy przebojów. Jedną z osób pojawiających się w klipie do „Last Christmas” jest Kathy Hill – magnetyzujące spojrzenie, burza czarnych loków i promienny uśmiech sprawiły, że głowę w teledysku stracił nie tylko jego główny bohater, ale też wielu fanów niemal na całym świecie! Klip do świątecznej piosenki liczy już 37 lat, a Kathy wciąż zachwyca urodą. Modelka prowadzi bowiem konto na Instagramie, gdzie publikuje wiele nowych fotografii.

Dziewczyna z „Last Christmas” dziś

Jak obecnie wygląda dziewczyna z teledysku do „Last Christmas”? Katy Hill, która przez długi czas pracowała m.in. jako modelka, obecnie całkowicie zrezygnowała z ciemnego koloru włosów na rzecz blondu. Hill wciąż chętnie bierze również udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych, a ich efektami dzieli się w sieci. 65-letnia Hill niezmiennie czaruje wyglądem, zdobywając fanów także w Internecie. Obserwujecie jej konto w sieci?

Ed Sheeran o mało nie zabił Eltona Johna! Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii
Ed Sheeran nagrał ostatnio z Eltonem Johnem świąteczną piosenkę. Fani mogli zobaczyć również teledysk do nowego utworu "Merry Christmas". Sheeran zdradził, że podczas prac nad teledyskiem doszłoby do poważnego wypadku. Ofiarą miał stać się...

Oceń ten artykuł 88 7

Ogólna ocena 37 lat temu pojawiła się w teledysku do "Last Christmas". Dziś jest nie do poznania! Jak wygląda Kathy Hill? to: 92% / 100%, uzyskana z: 95 głosów.