hity na MAXXa
hity na MAXXa

Adam z "Love Island" znika z sieci! "Nie jesteśmy postaciami z Waszego ulubionego serialu"

Adam Boguta z 7. sezonu programu: "Love Island. Wyspa miłości" po raz kolejny zwrócił się do internautów, wyjaśniając swoje zachowanie i rozstanie z Martą. Poinformował także o decyzji, jaką podjął w wyniku hejtu...

„Love Island. Wyspa miłości”. Adam Boguta ogranicza aktywność na Instagramie

Nie milkną echa rozstania Marty i Adama – finalistów 7. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Zakończenie tej relacji jeszcze podczas trwania show przewidywali widzowie, a teraz okazało się, że mieli rację! Wiadomość o końcu związku Islanderów trafiła do sieci: obie strony wydały krótkie oświadczenia, w których naświetliły obecną sytuację.

Adam i Marta z 7 edycji "Love Island" nie są już razem. "Islanderka" zdradziła powód 
Adam Boguta i Marta Borkowska poznali się w programie "Love Island". Wspólnie wzięli udział w siódmej edycji show. Choć nie wygrali, z "Wyspy Miłości" wrócili jako para. Teraz się rozstali.

Od momentu ogłoszenia tej informacji zarówno do Marty, jak i Adama trafia mnóstwo wiadomości. Na krytykę w szczególności narażony jest DJ, któremu m.in. zarzucono nieszczerość względem partnerki. Adam Boguta postanowił odnieść się do tej sytuacji, publikując na Instagramie serię wpisów. Najpierw na InstaStory pokazał, z jakim hejtem się mierzy, a następnie zaprezentował fragment twórczości. Do nagrania dodał obszerny opis, w którym raz jeszcze nawiązał do rozstania z Martą Borkowską.

Uwaga: materiał zawiera wulgarne treści.

Adam z "Love Island" po rozstaniu z Martą walczy z hejtem. "Nie pamiętam, kiedy byłem w takim stanie psychicznym"
Adam i Marta z programu: "Love Island. Wyspa miłości" rozstali się. Uczestnicy show po raz kolejny zabrali głos w mediach społecznościowych, publikując na Instagramie kolejne relacje. Uczestnik show przyznał,...

Adam z „Love Island 7” rozstał się z Martą

Adam z „Love Island” wyjawił, dlaczego jego związek z Martą należy już do przeszłości:

Nie jesteśmy postaciami z Waszego ulubionego serialu. Nie zrobimy czegoś, bo tak Ci się wydaje, że powinno być. Nie byliście z nami w programie, nie byliście z nami na co dzień. Dostaliście namiastkę naszego życia. Nie znacie pełnego obrazu. Rozstałem się z Martą od razu w momencie, kiedy poczułem, że to nie jest kobieta, z którą chce spędzić resztę życia, bo takie mam podejście do relacji, chce kogoś na całe życie, bo wierzę w taką miłość. Marta jest bardzo dobrym człowiekiem, jest oprócz tego prześliczna, ale czasami jest nam to za mało i chcemy czegoś innego. Tak było w tym przypadku. Wszystkie słowa wypowiedziane w jej stronę były szczere, wszystkie uczucia były szczere i to z szacunku do niej postanowiłem być szczery z nią i ze sobą (…).

Uczestnik „Love Island 7” ponownie odniósł się także do kwestii hejtu, z jakim się mierzy. Wydarzenia z ostatnich dni skłoniły go do podjęcia pewnej decyzji.

Licząc się z falą hejtu, myślałem, że łatwiej to zniosę, ale niestety się myliłem. Dbajcie o siebie, życzę Wam dużo miłości do samych siebie i do innych, żebyście już nie musieli tryskać jadem przez frustracje i nienawiść! – napisał, dodając na InstaStory, że "czas na przerwę od Insta".

 Adam z "Love Island" znika z sieci! "Nie jesteśmy postaciami z Waszego ulubionego serialu"
Fot. InstaStory @drrummeerr

Adam i Marta z „Love Island”

Adam Boguta trafił na „Love Island” nieco później niż pierwsi Islanderzy. Przystojny DJ szybko zwrócił uwagę mieszkanek „Wyspy miłości”, a on sam chętnie je poznawał. Odbiorcom nie spodobało się zachowanie Adama m.in. w stosunku do Oli, z którą przez chwilę był w parze. Po zakończeniu relacji pozwalał sobie na niepochlebne komentarze. Także jego pocałunek z Agatą w momencie, gdy obydwoje byli w innych związkach, nie wpłynął pozytywnie na odbiór Islandera przez fanów „LI”.

Kiedy na „Wyspie miłości” pojawiła się Marta, Adam skupił się na rozwoju tej znajomości. Islanderzy dotarli do finału, gdzie zajęli 3. miejsce.

Teraz ich miłosna historia dobiegła końca. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Alicja z "Love Island" w ramionach tajemniczego partnera. Uczestniczka show jest w związku? "Czekałam na taki dzień"
Czy Alicja z 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" jest w związku? Jej najnowsza aktywność na Instagramie może na to wskazywać! Uczestniczka show podzieliła się serią romantycznych...

Oceń ten artykuł 0 0