Alicja z "Love Island 7" zakochana? To wideo sporo zdradza! "Czekałam na taki dzień"

Czy Alicja z 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" jest w związku? Jej najnowsza aktywność na Instagramie może na to wskazywać! Uczestniczka show podzieliła się serią romantycznych publikacji...

„Love Island. Wyspa miłości”. Alicja Ostrouch i nowy chłopak?

Alicja Ostrouch to jedna z uczestniczek 7. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”, która zapisała się w pamięci widzów m.in. poprzez swoje zachowanie. W hiszpańskiej willi niemal od samego początku tworzyła parę z Mateuszem Świerczyńskim. Islanderce bardzo zależało na utrzymaniu relacji, przez co w pewnym momencie jej punkt widzenia mocno odbiegał od tego, co widzieli inni uczestnicy show. Koleżanki Alicji zwróciły uwagę na to, że partnerka Mateusza „trzyma go na smyczy”. Dodatkowo – ich zdaniem – Ostrouch chciała wprowadzić „swoje zasady” na „Wyspie miłości”, nieodpowiednio traktując nową znajomą – Olę. Wszystko to doprowadziło do interwencji samej… Dody! Piosenkarka zwróciła uwagę Alicji na jej zachowanie. Finalnie – decyzją nowych mieszkańców willi – partnerka Mateusza opuściła show.

Po jej odejściu Mateusz cieszył się życiem singla, a następnie rozpoczął trwającą do dziś relację z Sandrą Dorsz. Alicja z „Love Island 7” po zakończeniu telewizyjnej przygody wróciła do mediów społecznościowych, gdzie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, co działo się w willi.

Alicja z "Love Island 7" wymownie o tym, czy czuje coś do Mateusza! Wystarczyło jedno słowo
Alicja Ostrouch z "Love Island 7" zorganizowała na Instagramie sesję "Q&A", w której sporo miejsca poświęciła swojemu udziałowi w show. Wyjawiła również, co czuje do swojego telewizyjnego...

Czy Alicja Ostrouch jest zakochana? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak! "Tropem" może być tiktokowe nagranie, którym podzieliła się sama zainteresowana.

Alicja z „Love Island” z tajemniczym partnerem

Alicja z minionej odsłony programu: „Love Island. Wyspa miłości” opublikowała krótki filmik nagrany podczas jej pobytu nad morzem. Nagranie zostało nakręcone z jej perspektywy: widać na nim, jak autorka wideo siedzi na ramionach postawnego mężczyzny.

Czekałam na taki dzień, kiedy to poczuję się szczęśliwa, kiedy to poczuję spokój i będę miała z kim cieszyć się życiem – brzmi załączony komentarz.

@aliszja.ariana #dlaciebie #dc #loveisland #forupage #couple dźwięk oryginalny - Alicja Ostrouch

Dodatkowo Islanderka na tymczasowym instagramowym koncie opublikowała również fotografię, na której widać, jak czule wtula się w towarzysza.

Alicja z "Love Island 7" zakochana? To wideo sporo zdradza! "Czekałam na taki dzień"

Fot. Instagram @ alicjaloveisland

Jak dotąd Alicja nie zdradziła, kim jest jej tajemniczy partner. Myślicie, że wkrótce podzieli się taką informacją?

Agata i Hubert z "Love Island" nadal są razem? Internauci martwią się o związek zwycięzców show. Jest odpowiedź uczestnika!
Hubert Wicher i Agata Paź wygrali 7. edycję programu: "Love Island. Wyspa miłości". Czy ich związek nadal trwa? Właśnie takie pytanie padło podczas sesji "Q&A", a odpowiedział na nie... sam...

Oceń ten artykuł 9 8

Ogólna ocena Alicja z "Love Island 7" zakochana? To wideo sporo zdradza! "Czekałam na taki dzień" to: 52% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.