Adriana Kalska i ciąża w serialu? Nowe odcinki z zaskakującym zwrotem akcji!

Adriana Kalska gra nie tylko w "M jak miłość"! Aktorka występuje również m.in. w „Papierach na szczęście". Zwiastun nowych odcinków wskazuje na to, że w życiu serialowej Marty będzie się działo! Czy Wiśniewska spodziewa się dziecka?

Adriana Kalska w serialach

Adriana Kalska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek! Gwiazda od kilku lat występuje w serialu: „M jak miłość”, w którym wciela się w postać Izy Chodakowskiej – partnerki Marcina (Mikołaj Roznerski). Serialowa para dotychczas wspólnie wychowywała dwójkę dzieci: Szymona oraz Maję. Zdrada Izabeli przekreśliła jednak nadzieję na wspólną przyszłość Chodakowskich. Czy Iza i Marcin będą jeszcze razem? Odpowiedź na to pytanie widzowie „Emki” poznają dopiero po wakacjach.

Ada Kalska jest także inną serialową mamą. W produkcji zatytułowanej: „Papiery na szczęście” wciela się bowiem w postać Marty Wiśniewskiej – kobiety wychowującej dwójkę pociech. Wspomniana bohaterka zaszła w bliźniaczą ciążę dość młodo; w odcinkach jej dzieci są już nastolatkami. Czy rodzina Marty wkrótce się powiększy? Zwiastun kolejnych odcinków produkcji emitowanej w telewizyjnej „Siódemce” może na to wskazywać!

„Papiery na szczęście” – nowe odcinki. Zwiastun

Do sieci trafiło wideo zdradzające, co wydarzy się w nowych odcinkach „Papierów na szczęście”. Przypomnijmy: widzowie serialu czekają na finał sezonu, w którym Marta i jej ukochany – Adam (Jakub Sasak) – wezmą ślub! Nachodzące epizody upłyną pod znakiem przygotowań do wspomnianej uroczystości. Jak wskazuje nagranie, koleżanki Marty zwrócą uwagę na jej problemy zdrowotne. Połączą to właśnie ze „stanem błogosławionym”!

Nie jesteś czasem w ciąży? – zwróci się do Wiśniewskiej Renia (Urszula Granowska), a jej słowa wywołają zaskoczenie na twarzy Marty.

Czyżby właśnie tak scenarzyści postanowili zamknąć historię miłości głównych bohaterów?

Koniec serialu „Papiery na szczęście”. Kiedy ostatni odcinek w TV?

„Papiery na szczęście” to serial emitowany w TVN7 od września 2021 roku. Przedstawia on historię Marty, która w jednej chwili postanawia zmienić swoje życie i wraz z dziećmi udaje się do Krakowa. Tam poznaje Adama, ale splot różnych zdarzeń powoduje, że zakochani przez długi czas muszą walczyć o swoje szczęście. W produkcji grają także: Marek Siudym, Mateusz Kmiecik, Agnieszka Wosińska, Barbara Garstka i wiele innych.

Niestety, wierni fani „Papierów…” muszą przygotować się na pożegnanie z produkcją. Już wiadomo, że finał sezonu będzie jednocześnie… końcem całego serialu! Tak poinformował portal: „Wirtualne media”, pisząc na początku maja:

Telewizyjna Siódemka nie planuje kontynuacji serialu „Papiery na szczęście” w sezonie 2023/2024. Ostatni odcinek produkcji ma zostać wyemitowany we wtorek 27 czerwca.

Z projektem pożegnała się już Ada Kalska, publikując wspomnieniowe wideo.

Wczoraj (5 kwietnia br. – przyp. red) był ostatni dzień naszej pracy na planie "Papierów na szczęście". Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile. Dziękuję przede wszystkim aktorom, moim serialowym partnerom, mojej serialowej rodzince i mojej serialowej paczce przyjaciół. Jestem wdzięczna, że mogłam Was poznać, z Wami to przeżyć i od Was się uczyć. Bez Was nie wyobrażam sobie tego projektu – wyznała w opisie.

Będziecie tęsknić za „Papierami…”?

Adriana Kalska założyła suknię z prześwitami i stanęła na "czerwonym dywanie". Od tej kreacji trudno oderwać wzrok! [ZDJĘCIA]
Adriana Kalska wie, jak oczarować fanów! Aktorka wybrała oryginalną kreację, od której trudno oderwać wzrok. Tak serialowa gwiazda pozowała fotoreporterom na "czerwonym dywanie"!

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Adriana Kalska i ciąża w serialu? Nowe odcinki z zaskakującym zwrotem akcji! to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.