Adriana Kalska w sukni z prześwitami. Od tej kreacji trudno oderwać wzrok!

Adriana Kalska wie, jak oczarować fanów! Aktorka wybrała oryginalną kreację, od której trudno oderwać wzrok. Tak serialowa gwiazda pozowała fotoreporterom na "czerwonym dywanie"!

Adriana Kalska – seriale

Adriana Kalska to aktorka doskonale znana serialowej publiczności. Od 2015 roku występuje w „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Izabeli Chodakowskiej: żony Marcina (Mikołaj Roznerski). W ostatnim czasie nad wspomnianym związkiem zebrały się „czarne chmury”, a wszystkiemu winna… zdrada! Partnerka detektywa jednym ruchem przekreśliła bowiem rodzinne szczęście, pozwalając sobie na płomienny romans z Radkiem (Philippe Tłokiński). Czy Iza i Marcin będą razem? To – jak dotąd – słodka tajemnica produkcji.

Ada Kalska występuje także w innej telewizyjnej odsłonie. Jako Marta Wiśniewska w serialu: „Papiery na szczęście” podbiła serca odbiorców wybierających TVN7. Grana przez nią bohaterka musiała w jednym momencie niemal całkowicie zmienić swoje życie i wraz z nastoletnimi dziećmi uciec do Krakowa. Tam jej drogi skrzyżowały się z przystojnym Adamem Kowalczykiem (Jakub Sasak), w którym się zakochała. Obecnie para szykuje się do ślubu, a widzowie z niecierpliwością czekają na finał sezonu!

Wszystkie wcielenia Kalskiej sprawiły, że aktorka została doceniona w plebiscycie: „Telekamery Tele Tygodnia 2023”. Gwiazda była jedną z kandydatek do otrzymania tej prestiżowej nagrody. Z tej okazji nie mogło jej zabraknąć podczas uroczystej gali, na której zaprezentowała się w oszałamiającym wydaniu!

Adriana Kalska w sukience z prześwitami – zdjęcia

Adriana Kalska wybrała kreację przykuwającą wzrok. Na „ściance” z uśmiechem pozowała fotoreporterom, mając na sobie suknię z falbanami, którą uzupełniały także koronkowe prześwity. Jak przyznała w mediach społecznościowych sama odtwórczyni roli Izy z „M jak miłość”, za strój odpowiadał Robert Czerwik. Także projektant opublikował kadry ukazujące jego „dzieło”, dumnie prezentowane przez Kalską.

Przesuń w prawo.

Suknia Ady Kalskiej bez wątpienia była jedną z oryginalniejszych kreacji na gali wręczenia „Telekamer”. Jak wam się podoba?

Fot. AKPA/Kurnikowski

Adriana Kalska gotowa do serialowego ślubu! Gwiazda zachwyca w białej kreacji. "Zjawiskowa piękność"
W sieci pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające Adrianę Kalską w sukni ślubnej. Pod fotografią ukazującą gwiazdę w tak niecodziennym wydaniu posypały się komentarze! Internauci byli...

Oceń ten artykuł 5 2

Ogólna ocena Adriana Kalska w sukni z prześwitami. Od tej kreacji trudno oderwać wzrok! to: 71% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.