Adriana Kalska i serialowa ciąża? Już wszystko jasne! "Na takie odcinki warto było czekać" [SPOILER]

Adriana Kalska to aktorka doskonale znana serialowej publiczności. Czy już wkrótce jedna z granych przez nią bohaterek dowie się, że będzie mamą? "Na takie odcinki warto było czekać" - komentują widzowie. Uwaga - poniżej możliwy spoiler!

Adriana Kalska w serialu „Papiery na szczęście”

Adriana Kalska cieszy się sporym zainteresowaniem fanów, którzy raz po raz sprawdzają, co dzieje się zarówno w jej zawodowym, jak i prywatnym życiu. O ile druga ze wspomnianych kwestii raczej jest owiana tajemnicą, o tyle gwiazda chętnie „zdradza”, jak wygląda jej praca. Obecnie aktorski talent Ady Kalskiej można podziwiać na teatralnych deskach, a także w serialach. W „M jak miłość” gwiazda wciela się w postać Izy Chodakowskiej – żony Marcina (Mikołaj Ronzerski). W ostatnich odcinkach „Emki” przed wakacyjną przerwą w małżeństwie tym pojawiły się ogromne problemy: Izabela zdradziła bowiem partnera z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Czy Chodakowscy będą jeszcze razem? Tego fani „Mjm” dowiedzą się dopiero po wakacjach.

Adriana Kalska występuje również w produkcji zatytułowanej: „Papiery na szczęście”. Obecnie emitowane są finałowe odcinki, w których sporo się dzieje! Zwiastun nadchodzących epizodów wskazuje na to, że bohaterka grana przez Kalską będzie w… ciąży!

„Papiery na szczęście”. Marta jest w ciąży!

Adriana Kalska w „Papierach na szczęście” gra Martę Wiśniewską – główną bohaterkę. Przewrotny los – kierowany ręką scenarzystów – sprawił, że mama dwójki nastoletnich dzieci w jednej chwili musiała całkowicie zmienić swoje życie! Wraz z bliskimi zamieszkała w Krakowie, gdzie zakochała się w przystojnym Adamie Kowalczyku (Jakub Sasak). Para przed długi czas musiała walczyć o swoją miłość, ale w aktualnych epizodach Marta i Adam szykują się do ślubu!

Skomplikowana historia miłości Wiśniewskiej i Kowalczyka wywoływała ogromne emocje wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na happy end. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak właśnie się stanie! W nowych odcinkach Marta wyzna narzeczonemu, że spodziewa się dziecka.

„Papiery na szczęście”. Co w nowych odcinkach? Streszczenie

W 245. odcinku serialu: „Papiery na szczęście”, który TVN7 pokaże we wtorek 30 maja o godz. 18:30, Wiśniewska – po rozmowach z koleżankami – zdecyduje się wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie pozytywny! Podekscytowana Marta przekażę tę wiadomość Adamowi, który nie będzie krył wzruszenia.

Wspomniana wyżej scena wprawdzie dopiero pojawi się w TV, ale widzowie, którzy obejrzeli już przedpremierowe odcinki w sieci, podzielili się swoimi przemyśleniami. Wciąż przybywa bowiem komentarzy na oficjalnych kontach „Papierów…” w mediach społecznościowych:

Jak zobaczyłam, jak Marta mówi Adamowi o ciąży, to aż ciary miałam, mega, chyba najlepszy odcinek ever.

Nie było do tej pory lepszej sceny.

Mega odcinki. Najlepsza i najpiękniejsza 1-minutowa scena jak Adaś dowiaduje się, że zostanie tatą w całym serialu.

Na takie odcinki warto było czekać. Super się to ogląda.

Koniec serialu „Papiery na szczęście”. Kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek w TV?

„Papiery na szczęście” to serial codzienny opowiadający historię miłości Marty (Adriana Kalska) i Adama (Jakub Sasak). Pierwszy odcinek premierowo można było zobaczyć w 2021 roku. Niestety teraz fani wspomnianej produkcji muszą się z nią pożegnać. Jak podał portal: „Wirtualne media”, nie powstaną nowe odcinki, a nadchodzący finał sezonu będzie jednocześnie końcem „Papierów…”:

Telewizyjna Siódemka nie planuje kontynuacji serialu „Papiery na szczęście” w sezonie 2023/2024. Ostatni odcinek produkcji ma zostać wyemitowany we wtorek 27 czerwca.

Aktorzy zakończyli już pracę na planie, a słowa pożegnania zamieściła na Instagramie odtwórczyni głównej roli.

(…) Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile. Dziękuję przede wszystkim aktorom, moim serialowym partnerom, mojej serialowej rodzince i mojej serialowej paczce przyjaciół. Jestem wdzięczna, że mogłam Was poznać, z Wami to przeżyć i od Was się uczyć. Bez Was nie wyobrażam sobie tego projektu (…) – pisała na początku kwietnia Kalska.

Będziecie tęsknić za „Papierami a szczęście”?

O krok od modowej "wpadki" w "M jak miłość"? Monika Mielnicka opowiedziała anegdotę prosto z planu!
Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka z "M jak miłość", została poproszona na Instagramie o przytoczenie zabawnej historii z planu produkcji. Aktorki nie trzeba było długo namawiać! Odtwórczyni roli Lilki...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Adriana Kalska i serialowa ciąża? Już wszystko jasne! "Na takie odcinki warto było czekać" [SPOILER] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.