Agnieszka Grzelak odsłoniła pośladki. Fani przecierają oczy: "Wymiatasz" [FOTO]

Agnieszka Grzelak pochwaliła się stylizacją, jaką wybrała na festiwal Burning Man. Internauci niemal natychmiast obsypali ją komplementami: "Aga, wymiatasz" - czytamy w komentarzach.

Agnieszka Grzelak – kim jest?

Agnieszka Grzelak to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek. Influencerka aktywnie działa na YouTube, gdzie publikuje filmy o tematyce modowej i podróżniczej. Dotychczas jej kanał w serwisie wideo przyciągnął uwagę ponad półtora miliona internautów. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również Instagram internetowej celebrytki. Obecnie jej wirtualną galerię zdjęć obserwuje przeszło 1,7 mln osób.

Agnieszka Grzelak na festiwalu Burning Man

Agnieszka często dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami ze swoich podróży. Niedawno youtuberka wybrała się na festiwal Burning Man. To wydarzenie, które co roku odbywa się na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie. Uczestnicy imprezy mają przede wszystkim możliwość wyrażenia siebie i pokazania oryginalnych stylizacji. Ostatnio influencerka zaprezentowała w social mediach, jak wyglądała jej festiwalowa kreacja.

Agnieszka Grzelak w wyjątkowym stroju

Agnieszka Grzelak w trakcie wydarzenia miała na sobie kostium związany z kultowym filmem "Mad Max". Internetowa celebrytka podzieliła się migawkami, na których pozuje w tym wyjątkowym stroju i odważnie odsłania pośladki. Internauci w ekspresowym tempie zareagowali na najnowszą publikację youtuberki. Pod jej wpisem nie zabrakło komplementów:

Ale czad

Świetnie Aga! Mega wyszło, bardzo mi się podoba. Dobra robota

Aga, wymiatasz

– czytamy w sekcji komentarzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Julia z "Top Model" rzuciła fanów na kolana. Modelka odsłoniła ciało. "Hot" [FOTO]
Julia Sobczyńska zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcie z wakacji. Modelka znana z programu "Top Model" zapozowała na nim w bikini. "Hot" - komentują nowy kadr zachwyceni fani.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze