Agnieszka Grzelak przed burzą w skąpym bikini. Youtuberka kusi w sieci

Agnieszka Grzelak doskonale wie, jak pobudzić swoich internetowych wielbicieli. Youtuberka na chwilę przed nadejściem burzy podzieliła się gorącym kadrem, na którym zapozowała w skąpym bikini. Influencerka swoją najnowszą migawką rozgrzała Instagrama. W komentarzach pod fotografią fani internetowej gwiazdy nie szczędzą komplementów!

Agnieszka Grzelak przed burzą w skąpym bikini

Agnieszka Grzelak niewątpliwie jest jedną z najpopularniejszych polskich youtuberek. Ogromną sławę w polskim Internecie przyniósł jej wideoblog, na którym często opowiada o tematach związanych z urodą i podróżami. W ciągu kilku lat influencerka przyciągnęła uwagę ponad 1,5 mln subskrybentów na YouTube. To niejedyne miejsce w Internecie, gdzie Agnieszka Grzelak może pochwalić się sporym gronem odbiorców. Youtuberka cieszy się ogromną popularnością również na swoim Instagramie, którego obecnie obserwuje ponad 1,6 mln internautów z całego świata. To nie koniec wielkich sukcesów influencerki, bo jakiś czas temu gwiazda młodego pokolenia wydała książkę, w której przedstawia kulisy swoich egzotycznych podróż.

Agnieszka Grzelak, mając tak ogromną publikę, doskonale wie, jak wprowadzić swoich internetowych fanów w zachwyt. Szalejąca pogoda i nadchodząca burza nie przeszkodziły youtuberce wybrać się na piaszczysty brzeg tuż przed rozpoczęciem ulewy. Na dodatek, internetowa celebrytka wskoczyła w skąpe bikini, które odsłoniło jej atrakcyjną i wysportowaną sylwetkę. Jak mogliśmy się dowiedzieć wcześniej z jej Instagrama, Agnieszka Grzelak ostatnio bardzo często oddaje się aktywnościom fizycznym, co sprawiło, że zyskała już m.in. umięśniony brzuch.

Są miejsca, które biją pięknem, nawet kiedy zbiera się na burze! Byliście kiedyś w jednym z takich miejsc? – zapytała fanów w opisie do wakacyjnej pocztówki.

Reakcje internautów

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Agnieszkę Grzelak sprawiło, że jej fani wprost oszaleli z zachwytu! W komentarzach nie brakuje pozytywnych słów. Można też znaleźć masę komplementów, płomyczków i serduszek. Stanowczo można powiedzieć, że youtuberka rozgrzała fanów swoją burzową migawką!

Jest kobieta, która bije pięknem, jest to Aga Grzelak! Olśniewająca!

Jaka figura ! Aga jesteś mega piękna

Wow Agnieszka! Ale widoczki! Piękne! Oglądam cię od Twoich początków! Kocham cię!

Cudownie wyglądasz!

W sekcji komentarzy pojawiły się też odpowiedzi na zadanie wcześniej przez influencerkę pytanie dotyczącego najpiękniejszych miejsc odwiedzonych przez jej fanów. Natychmiast pojawiły się odpowiedzi.

Najlepsze jest siedzenie na złotym polu chwile przed burzą

Uwielbiam takie miejsca, które są piękne w swojej prostocie. 

Jednym słowem Bieszczady i jezioro solińskie

Wakacyjna pocztówka Agnieszki Grzelak zdobyła do tej pory ponad 30 tys. serduszek na Instagramie.

Agnieszka Grzelak eksponuje sportową sylwetkę! Youtuberka pochwaliła się kadrem z treningu [FOTO]
Agnieszka Grzelak doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę swoich widzów nie tylko na YouTube, ale także na Instagramie. Influencerka od jakiegoś czasu systematycznie ćwiczy, a efektem jej aktywności...

Oceń ten artykuł 2 5

Ogólna ocena Agnieszka Grzelak przed burzą w skąpym bikini. Youtuberka kusi w sieci to: 28% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.