Agnieszka Włodarczyk w wakacyjnej stylizacji. Aktorka podkreśla opalony biust. "Cudna" [FOTO]

Artystka stanęła przed obiektywem na tle egzotycznej roślinności. "Jest moc", "Petarda!" - komentują internauci. Agnieszka Włodarczyk podkreśla opaleniznę i z uśmiechem oczarowuje internetową publiczność.

Agnieszka Włodarczyk - prywatnie i zawodowo

Agnieszka Włodarczyk aktywnie relacjonuje swoją codzienność w sieci. Aktorka, która pojawiała się na ekranie produkcji, takich jak: „Sara”, „13 Posterunek”, „Plebania”, „Pierwsza miłość”, „Dziki”, „Diablo. Wyścig o wszystko”, „Kac Wawa”, „Job, czyli ostatnia szara komórka”, „Nigdy w życiu!”, „E=mc2”, „Poranek kojota”, „Pierwszy milion”, dzieli się z fanami swoimi przeżyciami, przemyśleniami i kulisami życia prywatnego. To zmieniło się o 180 stopni jeszcze w 2021 roku, kiedy artystka zadebiutowała w roli mamy. Razem ze sportowcem, 33-letnim Robertem Karasiem, wychowuje małego Milana, który 07.07.2022 roku będzie obchodził swój pierwszy roczek! Już teraz składamy najlepsze życzenia.

Mała pociecha często towarzyszy celebrytce na coraz to kolejnych, publikowanych materiałach. Jeszcze jakiś czas temu 41-latka podzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Udostępniła wówczas archiwalny kadr i wyznała: „Zrobię wszystko, co mogę, żeby nasz chłopczyk czuł się kochany i zaopiekowany”. Czytaj więcej tutaj:

Agnieszka Włodarczyk publikuje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. "To jest miłość właśnie"
Aktorka podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Opis towarzyszy pewnej wyjątkowej fotografii. Agnieszka Włodarczyk często wraca wspomnieniami do przeszłości, a teraz przyznaje: "[...] nie podejrzewałam, że mogę...

"Przylecieliśmy na Gran Canarię na trochę dłużej"

Rodzina aktorki często podróżuje, a fotografie z malowniczych wycieczek przyciągają wzrok fanów. Ich liczba na samym Instagramie sięga już 283 tys. obserwatorów. Teraz Agnieszka Włodarczyk wybrała się razem z ukochanym oraz synem na Gran Canarię. Słoneczne ujęcia oraz relacje „zasypały” jej internetowy album.

Przylecieliśmy na Gran Canarię na trochę dłużej, bo to idealne miejsce treningowe dla Roberta. Świetne puste trasy rowerowe z pięknymi widokami, obok naszego apartamenciku baseny sportowe, no biegać też jest gdzie, co wbrew pozorom nie jest wszędzie takie proste. Nad Gardą był problem, bo się biegało na wąskiej drodze między samochodami.

Póki co pogoda dopisuje, z małym mam też fajne przestrzenie do spacerów, więc jestem szczęśliwa. Następnym razem tylko muszę zwrócić uwagę na to, by woda w basenie na naszym osiedlu była mimo wszystko podgrzewana, bo dla małego jest za zimna – tłumaczyła celebrytka.

Agnieszka Włodarczyk na tle egzotycznej roślinności

Aktorka dzieli się swoimi wakacyjnymi odkryciami. Agnieszka Włodarczyk na bieżąco relacjonuje wyjazd, a w wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje kadrów w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody. Najnowsza fotografia przyciągnęła zdecydowaną uwagę internautów. Ci pospieszyli z pisaniem komplementów. Powód? Aktorka zachwyca! W białej - jak dowiadujemy się z komentarzy - bluzce ze wzorem w kwiaty śmiało pozuje przed aparatem. Eksponuje swoją figurę i z uśmiechem spogląda prosto w obiektyw. Artystka błyskawicznie oczarowała instagramową społeczność, która nie szczędziła pochlebnych opinii.

Pięknie;
Uuu;
Wow;
Cudownie;
Super Mamusia;
Petarda!;
Jest moc;
Cudna – czytamy.

O wpis pokusił się także Robert Karaś. Sportowiec pozostawił emotikonę w postaci czerwonego serduszka.

Życzymy udanego wyjazdu i owocnych treningów!

Agnieszka Włodarczyk: "Ach, co to było za wesele!". Fani: "Mama Pani jaka przejęta" [FOTO]
W instagramowym albumie gwiazdy pojawiły się fotografie prosto ze słonecznej Sycylii. "No cóż, nie mogło być lepiej" - podkreśla aktorka. Agnieszka Włodarczyk opowiedziała, jak wyglądała rodzinna uroczystość: "Sycylijskie tańce,...

Agnieszka Włodarczyk o swoim zdrowiu. "Dziękuję za troskę"
Jeszcze jakiś czas temu sieć obiegła informacja o omdleniu aktorki: "To był zwykły dzień, rodzinna niedziela, nic nie zapowiadało tego, co stało się w nocy". Teraz artystka odniosła się do pytań o to, czy znalazła powody zdarzenia. Co...

Oceń ten artykuł 0 0